Mitä teen?????

Anonyymi

Mitä teen kun asun kehitysvammaisten asuntolassa ja muut miesasukkaat täällä asuntolassa kertovat minulle kuinka nainen hoitajat rakastelevat nöiden muiden mies asukkaiden kanssa mutta eivät koskaan minun kanssa miksi he eivät minun kanssa rakastele vaikka minä karjun heille että minun kanssa pitää myös rakastella minä hakkaan nais hoitajia huudan kiroilen heille uhkailen heitä lähentelen heitä yritän repiä heiltä vaatteita päältä työtää heille pippeliä peppuun että me rakastelisimme yritän repiä heitä huoneeseeni että voisimme sängyssä rakastella mutta he eivät suostu miksi he eivät rakastella minua vaan ainoastaan muita mies asukkaita ne nainen hoitajat ihan totta minun kanssa pitää myös rakastella minullakin on oikeus seksi rakastella eikö olekkin?

Minusta olisi kiihottavaa seksuaalisesti että muut ihmiset joisivat minun pissaa mutta kun he eivät suosu juomaan minun pissaa miksi muut eivät minun pissaa juo vaikka se olisi minusta kiihottavaa koska onhan minulla oikeus seksiin niin muiden on juotava minun pissaa kun se kuuluu minun seksiin ja minulla on oikeus seksiin mutta kun minulle hoitajat ovat kehitysvammaisten asutolassa hirveän vihaisia kun minä puhun koko ajan muille asukkaille ja hoitajille pissan juomisesta ja yritän saada heidät juomaan minun pissaa kun minä olen pissanut vaikka pulloon hoitajat sanovat sen olevan ällöttävää ja sairasta ja että minun pitäisi joutua mielisairaalaan ja että minä en saa pissata pulloon ja yrittää juottaa sitä muille asukkaille tai hoitajille eikä varsinkaan asuntolaan tuleville vieraille minua itkettää kun minulta otetaan pissapullot pois eikä sitä suostuta juomaan enkä minä saa kaataa pissaa muiden päälle miksi en saa kaataa pissaa muiden ihmisten päälle vaikka se olisi kiihottavaa enkä saa lyödä toisia ihmisiä vaikka sekin kiihottaisi minua enkä kulkea alasti asuntolassa enkä varsinkaan mennä alasti ulos minulle suuttiin viime kesänä hirveästi kun minä karkasin alasti ulos leikkikentälle missä oli lapsiakin ja aikuisia ja yritin saada muut juomaan pissaani siellä keitä siellä oli ja minä jouduin pitkäksi aikaa mielensairaalaan miksi minä jouduin sinne kun kyse oli vain minun seksistä johon minulla on oikeus minun ei edes anneta juoda omaa pissaa tai syödä omaa kakkaa asuntolassa eikä viedä kakkaa toisten huoneisiin että he saisivat hzistella ja syödä sitä miksi en saa tehdä niin minun kakka on ihanaa varmasti kaikkien mielestä se on hyvää ja tuoksuu hyvältä?

Minä olen mies joka seurustelee toisen miehen kanssa. Me haluaisimme yhdessä lapsen ja olemme päättäneet että minä synnytän sen. Miksi meille sanotaan, että me emme voi saada lapsia keskenämme ja että minä en voi tulla raskaaksi tai synnyttää vauvaa pepusta kuten me olemme yhdessä miettineet että miten minä voisin vauvan saada? Kyllähän minä voin lapsen saada ja se tulee ulos minun pepusta jos minun mies rakastelee minua sinne ja päästää sinne sperman. Hänen spermasta kehittyy minun mahassa vauva joka syntyy minun pepusta. Miksi niin ei voi tapahtua? Me olemme lukeneet että maailmalla miehet ovat synnyttäneet ja että monella miesparilla ja naisparilla on lapsia eli kyllä 2 miestä tai 2 naista voivat saada lapsia keskenään. Minun pikkuserkku on nainen ja hän on naimisissa naisen kanssa ja heillä on 3 lasta eivätkä he taatusti ole rakastelleet miesten kanssa vaan keskenään eli he ovat yhdessä saaneet vauvoja he 2 naista. Heistä toinen synnytti kaksoset ja toinen sen kolmannen lapsen eli heidän molempien pepusta on tullut vauva maailmaan kun se on kehittynyt heidän mahassa. Miksi me 2 miestä emme voisi saada sitten yhteistä vauvaa?

T: kehitysvammainen mies 67-vuotta mies 51v

6

207

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Haluan rakastella kanssasi

    • Anonyymi

      Olet vaarallinen, siksi sinun kanssa ei haluta seksiä.

    • Anonyymi

      Rakasi rakasi jos sula iiiiiso kikkel

    • Anonyymi

      ohjeet epäselvät kissa uunissa

      • Anonyymi

        sama täällä..


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      127
      1984
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      100
      1740
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      61
      1414
    4. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      80
      1397
    5. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      31
      1038
    6. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      47
      946
    7. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      51
      943
    8. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      44
      892
    9. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      73
      876
    10. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      109
      873
    Aihe