"Nyt sitten kun on paskat housussa ajattelin, että pitää keksiä jotain tekemistä tällä julkisuudella".
Sofia myönsi paskoneensa housuun
Anonyymi
12119
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ei ihme, että käy aika ajoin valkaisussa.
Ryyppäks se nainen niin paljon et aina on paskat housuissa, vai jännittääkö et vankilan ovi taas kolahtaa uudelleen sille.
Varmaan sekä että. Nolo likka se on.
Neljälläkymmenellä ja paskantaa housuun. Huh huh!
Soffin jättitarakan välistä ei lähde kurat pois kuin painepesurilla.
😁😋👌
Mutta mikä on se maa,mihin ei nyt voi mennä kuvattavaksi?Olisi niiiin paljon kuvauksia ulkomailla mutta sinne ei voi nyt mennä??sanoo instastoryssaan.Miksi ei voi? Matkustelevathan ihmiset koko ajan maasta toiseen,lomalle ja työasioissa.
Todennäköisesti porttikielto Dubaihin…
Olisiko Stefun syyte siitä että on uhkaillut aseen kanssa tappamisella syy? Ja ilman Stefua Sofia ei pysty tekemään mitään. Huumesyytteet ja huumetuomiot eivät näyttäneet olleen este Dubaihin matkustamiseen.
Haa ei kait ite kirjoita moista?
Taitaa+olla+kielto+enää+asua+siinnä+asunossa+jossa+muutaman%+osuus+olisi+muka+Stefanil+Dubaissa.+Tulivat+eri+matkaa+pois+viimeksikin++joku+syy+siihenkin+oli.Syefan+joi+ja+sekoili+asunossa,+kaatoi+viinaa+päähänsä+ja+myös+jääkuutiot+myös.On+siinnä+seinntakana+myös+naapurit+jotka+ovat+voineet+valittaa+näistä+juopoista+siellä.
Kakkafantasioijat taas vauhdissa. Onko teillä elämässä muuta kuin kakkaleikit ja haaveilut julkkisten kakkaamisesta?