Paper Mario 2 helppiä!!!

Voisko joku kertoo paper marioon apua,kun mä en voita millää siinä yhdessä tappelu paikassa niitä kahta kivijätkää.Se paikka on niinku ilmassa ja sinne piti mennä ilmalaivalla.Tartten apua nopeasti!
3627
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Käytä sitä tömäyttely star poweria, joka on muistaakseni se johon tarvii kaks täyttä palloa.

Äänestä
  • kun yoshin muna on kuoriutunu niin käytä sen gulppia

    Äänestä

  • zelda kirjoitti:

    kun yoshin muna on kuoriutunu niin käytä sen gulppia

    Mutta miten sen yoshin munan saa kuoriutumaan?Mä en kerinny ainakaan lukee niitä yoshin textiä kun mä sain sen munan perääni.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


soppa kirjoitti:

Voisko joku kertoo paper marioon apua,kun mä en voita millää siinä yhdessä tappelu paikassa niitä kahta kivijätkää.Se paikka on niinku ilmassa ja sinne piti mennä ilmalaivalla.Tartten apua nopeasti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu