Siinä blondit minun mieleeen. Paljon namumpia ku vaikka Janita Frostell ja Marika Fingerroos. No makuasioista ei voi kiistellä.
Krisse Salminen ja Viivi Avellan
MAN
72083
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Nii paitsi, että eivät omaa älyä kehuttavasti vois olla elämä ongelmallista ja vaikeuksiin johtavaa niide kanssa kuten yleensä pöhlöjen kanssa tapaa olla.
Ei naisen tarvitse olla älykäs. Naisen tarvitsee vain olla naisellisen houkutteleva, ei muuta! Jos haluaa älyllisiä keskustella, niin ainahan niitä löytyy maisterisnaisia tai miehiä, joiden kanssa voi maailman asioita käsitellä.
Ne täydentävät toisiaan! Siksi miehellä on pippeli se sopii sinne. Nainen on sisukas siksi se sopii miehelle:
Koomikkona tai tv-ohjelman tähtenä Krisse oli huonompi ja mitättömämpi kuin Mattiesko Hytönen. Uusi ura on onneksi jo suunnitteilla, samanlaiset silikonidaisat kuin Fingerroosilla suoraan Viron klinikalta. Sitten vain housut pois jalasta, ja revittelemään seksilehdissä mainostavien pornopuhelinten mainoskuviin. "Leskirouva 40-v käy kuumana"- ja "putkimiehen kiihkeä kesäkimppakivaylläri"-linjat tarvitsee aina uutta materiaalia kuviin.
Krissellä riittää vientiä. siinä prinsessassa yhdistyy hauskuus ja naisellinen viehättävyys mainiolla tavalla. Onhan tietty hauskoja naisia enneki ollu esim. Ulla TApaninen mutta ne on ollu miesmäisiä.
viivi on kaikkea muuta kuin kaunis...huhhuh...niin epäluonnollinen tyhjäpää kuin mahdollista!
Mitäpä tuohon voi enää lisätä, edelliseen viestiin nojautuen:)