Kokoomus ja persut ovat luvanneet keskittää terveyspalveluita. SIlloin ei oman terveysaseman puolustajia paljoa löydy. Eli keskustalle ääni.
Muistakaahan äänestää huomenna
5
130
Vastaukset
- Anonyymi
Eipä tee palakata mittään,kalliita yhteiskunnanpalvelijoita
- Anonyymi
Ei todellakaan. Tarvitsemme lääkäreitä ja sairaanhoitajia, ei ylipalkkaisia kepuja sotehallituksiin jne!
- Anonyymi
Ja missähän luulet kaikkien näiden lääkärien ja sairaanhoitajien työskentelevän, jos äänestät perussuomalaiset valtuustoon?
Aivan: KAJAANIN KESKUSSAIRAALASSA! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja missähän luulet kaikkien näiden lääkärien ja sairaanhoitajien työskentelevän, jos äänestät perussuomalaiset valtuustoon?
Aivan: KAJAANIN KESKUSSAIRAALASSA!Räyhäpersuille ei ääntä anneta. Kokoomusta tai sdp mutta ei missään nimessä kepua! Onhan tuo nähty hyväveli meininki. Ja nytkin joudutaan Kaksiin menemään lääkäriasioissa ja hyvinhän tuo sujuu! Lisää sairaanhoitajia ja soteherrat pihalle!
- Anonyymi
Sehän se on oikea paikka ,samalla konsultoivat erikoislääkäreitä jos on tarvetta,asiat hoituu kerralla,
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2942553- 195954
- 55752
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti119672- 49562
Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?14496- 49493
Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?52484- 55465
Auto katolleen Huhtalantiellä
Iso poliisioperaatio Lapualla, 7 poliisipartiota ajoi rosvoja takaa,loppu tuli kun rosvot osuivat pihlajaan lentäen siit11450