Nokia 2650 ääni jutska

Onko mahdollista saada ladattua esim.WAPin kautta ohjelman kännykkään jolla vois toistaa muitakin äänitiedostoja ku vain MIDI-ääniä,esim MMF,WAV,MP3......??ois myös kiva jos sais myös sellasen ohjelman jolla sais jollain keinollla avattua JAR-muodossa olevia tiedostoja kännykällä.
1233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mp3-soitinta tohon. itellä on 3650:ssä mp3go ja .jar tiedosto on asennustiedosto java -koodattuna ja tietääkseni toimii vain symbian kännyköissä. korjatkaa jos olen väärässä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


noggia kirjoitti:

Onko mahdollista saada ladattua esim.WAPin kautta ohjelman kännykkään jolla vois toistaa muitakin äänitiedostoja ku vain MIDI-ääniä,esim MMF,WAV,MP3......??ois myös kiva jos sais myös sellasen ohjelman jolla sais jollain keinollla avattua JAR-muodossa olevia tiedostoja kännykällä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu