Pähkinöitä purtavaksi

Tein testin, mutta sain vain tuloksen 14 / 22. Onko se sitten paljon vai vähän, kuka tietää.
https://www.is.fi/viihde/art-2000008558003.html
Viihde voi olla joskus vaikeaa vaikka myös hauskaa.
1253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Henni teki testin. Oli aika vaikeita mulla meni vaan 5 oikein.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tein testin, mutta sain vain tuloksen 14 / 22. Onko se sitten paljon vai vähän, kuka tietää.
https://www.is.fi/viihde/art-2000008558003.html
Viihde voi olla joskus vaikeaa vaikka myös hauskaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu