Skoolaikaa skoolaikaa

30v toiminut yritys lopettaa Naisyriytäjien varapuheenjohtaja skoolaa vitut välittää aluevaltuustossa höpöttää muiden harmiksi samaa mitä Varkauden valtuustossa kysykää miksi Rajamäki lopetti
380
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Määhä vesa jo makkoomaa.

Äänestä
  • Varkaudessa jo vaille viisi aamulla etsitään ja keräillään tupakantumppeja??
    Koronako pistää liikkumaan?
    Hyi?

    Äänestä

Vakavaa tuommoinen itselleen vastailu.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

30v toiminut yritys lopettaa Naisyriytäjien varapuheenjohtaja skoolaa vitut välittää aluevaltuustossa höpöttää muiden harmiksi samaa mitä Varkauden valtuustossa kysykää miksi Rajamäki lopetti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu