Los Gigantes/Tamaimo Tropical

Onko kukaan käynyt Los Gigantesissa Tamaimo Tropicalissa Teneriffalla. Millainen paikka?
Kokemuksia? Olisko kukaan lähdössä sinne marraskuussa -05 puolen välin tietämillä? Olen lähdössä sinne kolmen lapsen kanssa ja kiinnostais tietää mitä siellä on katseltavaa ja tehtävää lapsilla (6-12 vuotiaita).
3593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kävimme Los Gigantesissa joitakin vuosia sitten ja asuimme juuri hotelli Tamaimo Tropicalissa. Hotelli oli ihan OK, tosin paljon brittituristeja, jotka kelluivat uima-altaassa vaatteet päällä.
Itse Los Gigantes oli kaunis paikka, mutta varsinaista tekemistä siellä ei juuri ollut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aurora kirjoitti:

Onko kukaan käynyt Los Gigantesissa Tamaimo Tropicalissa Teneriffalla. Millainen paikka?
Kokemuksia? Olisko kukaan lähdössä sinne marraskuussa -05 puolen välin tietämillä? Olen lähdössä sinne kolmen lapsen kanssa ja kiinnostais tietää mitä siellä on katseltavaa ja tehtävää lapsilla (6-12 vuotiaita).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu