Haluan myös tietää oletko kunnossa mies. ❤️
Piristähän taas päivääni
Anonyymi
14608
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Yliopisto käyttää liitonmerkkiä varmaan väärin https://www.jyu.fi/fi/jatkuva-oppiminen?gclid=EAIaIQobChMIj5r_iO7R9QIVMUTCCh0VTwqkEAEYASAAEgIYAPD_BwE
-Tämä mieheltä sivusta
Hauska on yhteensattuma, juuri ilmoittauduin avoimen puolelle yhdelle kurssille ;)
Tänään oli paikallislehdessä muuten uutinen jonka pohjalta voisi tehdä tikusta asiaa, mutta jos katsoo almanakkaan niin huomenna hän voisi tehdä tikusta asiaa joten jätän nyt itse väliin.
Muuten on kyllä kaikki hyvin minulla...
Suomessa paljon miehiä, kuka heistä? Minun mies voi ihan hyvin, vaikka mitä se sulle kuuluu, ei mitään! 🦍
Oletko siis aidosti sitä mieltä, että joku tuntematon on kiinnostunut sinun tai miehesi asioista? Suomessa on paljon miehiä, kuten kirjoitit, nyt kun saisi kuulla ajatusvirrastasi hieman enemmän, että millä perusteella tunnet ja koet, että sinun miehesi liittyisi mihinkään. Sivusta.
Voisitko vastata edellä esitettyyn kysymykseen, kiitos.
Sitähän nämä viestit tekee, varatut kuvittelee vaikkapa jonkun perhetutun vokottelevan omaansa. Miksi teette näitä aloituksia naikkoset ja kaikenmaailman pleijerit? Sotkette muidenkin asiat ja tulee mutasukkaisuuksia ja muuta. Näkeehän tuon että varatuille kirjoitatte näitä ja huoleen kääritty kyttääminen ja elämään työntyminennnäkyy läpi. Narsistit usein harrastaa tuota vaivihkaa huolella ja muulla ihannoinnilla lähestymistä mitä ei oikeasti tarvita jos on tervepäiset kyseessä.
Jäit unet vajaaksi kun oli jalka kipeä..
Keskimmäinen jalka vai?
Olen kunnossa ja ihan hyvällä fiiliksellä. Erästä mietin jatkuvasti.
Voi jees taas näitä..... hankkikaa elämä
Jostain risman alelaarista? -sivusta
kuuntele katupoikien laulua .
Kovaa peliä konilassa
Kuten valtiokonttorin koneet motissa.