Urhelijamimmille kieltä

Anonyymi

Moi,
Oon varattu mut kaipaisin kieltä vielä tänään länsi vantaalla. Oon 21 vuotias ja oon tosi tiukassa kunnossa ja mulla on sellaset mukavat vatsalihakset joiden pussailuun ja nuolemiseen toivottavasti jaksat käyttää aikaa.

Ketää mestoilla?

14

1437

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No todellakin kiinnostaa, mis päin länsi Vantaata?

      • Anonyymi

        Hevon persreijässä


    • Anonyymi

      Todellakin kiinnostaa. Pistä viestiä 0469360549

    • Anonyymi

      annatko nuolla pilluasi rekassa?? viikottain vantaalla, nuori ja tiukka urheilija kuullostaa kiehtovalta...m43

      • Anonyymi

        Työnnä se rekka perseesees ja lopuksi HAISTA PASKA


      • Anonyymi

        Piersekelen korvaas hönö


    • Pitkä kestoinen nuolenta takuu työnä.Varmasti et pety.Anelet lopettamaan.
      [email protected]
      Viskaa viestillä rohkeasti.
      P

      • Anonyymi

        Hahaa mikä idiootti


    • Anonyymi

      Olin kuskina hiihtäjille sovittiin että saavat nukkua pitkään ja lähdetään puolilta päivin. Aamupalalla yhdeksän maissa toiset kysyi Kirsistä sanoin minulla on huoneen numerot. Koputin oveen Kirsi tuli avamaan luuli että joku tyttö tulee avasi oven pikku housut vain jalassa sanoi ohoh kävelin sisään Kirsi nauroi haluatko ja otti housut paljas pillu laskin housuja Kirsi raastoi housut kuiskas haluttaa haluttaa ja imi kalua vähän aikaa veti sängylle sanoi pane ja lujaa että nuori osaa, naitiin edestä ja takaa tiukka pyllynen nainen antoi hurjana kun laskin sisään kiljui tätä tätä halusin. Sanoin menetkö syömään sanoi ei maistu käyn pesulla on vähän kohmelo ja halutti hulluna.
      Laitteli levitettyjä vaatteita laukkuun laittoi tiukkoja housuja sanoin on sulla kiimanen pylly, kysyi paljonko kello sanoin on aikaa Kirsi laski housut nojasi seinään kalu pamahti heti tanaan työnnyin sisään Kirsi kiljui jumalauta että haluttaa melkein nostelin kalulla ilmaan olin niin syvällä kuin voin olla ja laukesin.
      Kun Kirsi kääntyi nauroi olet nyt minun varamies näen varmaan unta tuosta kunnon kalusta seuraavalla kerralla varataan aikaa joskus tulee hullu halu kiitos sinulle. Mennään odottavat varmaan, oli sitten huono olo ja nauroi vaikka ei ole koskaan ollut parempaa oloa.

      • Anonyymi

        Tästä tarinasta saa kaunokirjallisuuden Finlandian!

        Aloittajalle ja aloittajan kaltaiselle naiselle! Terve normaali ihminen saa hoidettua treffit livessä ilman nettiä!

        Yleisesti! Netissä on kiva jutella asioita, mutta koukkujen virittäminen voi tehdä itselle vahinkoa!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tästä tarinasta saa kaunokirjallisuuden Finlandian!

        Aloittajalle ja aloittajan kaltaiselle naiselle! Terve normaali ihminen saa hoidettua treffit livessä ilman nettiä!

        Yleisesti! Netissä on kiva jutella asioita, mutta koukkujen virittäminen voi tehdä itselle vahinkoa!

        Spede se vaan porskuttaa buaahaa 😅🤣


      • Anonyymi

        Spede se vaan porskuttaa


    • Anonyymi

      Tule Oulussa käymään niin katsotaan sitten, voi olla suusexiä, pylly sexiä tai miten haluat. Minä olen leski, ja ihan hyvän näköinen, ennen olin nuori ja komee nyt olen vain komee. Voin sanoa että pysytn pitkittään orgasmia pitkään, koska haluan että nais ystäväni saa myö orgasmin.

      • Anonyymi

        Älä naurata hupiukko


    Ketjusta on poistettu 40 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      119
      1682
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1498
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      37
      943
    4. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      29
      879
    5. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      38
      831
    6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      796
    7. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      43
      758
    8. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      740
    9. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      738
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      37
      720
    Aihe