Hyvä että on hauskaa

Kauppakatu 7tyhjää liikehuoneistoa teatteri pa kaupungissa ittesätappamisbuumi eiku hymyä vaa vidu vidu ja pilkatkaa kaikkea mikä liikkuu
3134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sinähän voit vuokrata ne liikehuoneistot ja esittää niissä omia perv... performanssejas.

Äänestä
  • Sukkahousut jalkaan ja balettia hyppimään.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Sukkahousut jalkaan ja balettia hyppimään.

    Mee itte ja tarjoa aamiainen

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kauppakatu 7tyhjää liikehuoneistoa teatteri pa kaupungissa ittesätappamisbuumi eiku hymyä vaa vidu vidu ja pilkatkaa kaikkea mikä liikkuu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu