kotka asunnot johtoporras

kotkan asunnot hyvä veli sopimus kiinteistö huolto sopimus mulle ja kesäpaikka sulle
4770
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niin se vaan toimii.Sitä kutsutaan nykyään verkostoitumiseksi....

Äänestä

No, sopparit kai kiinteistöhuollosta vaihtuvat , milloin lie seuraava kilpailutus. Jokainen saanee suunsa auki sitä ennen. ?
Kotkassa kuten monessa paikassa kotomaassa-- toki se hyväveli-keissi-harrastus on voimissaan. Vähän kuin muurariloossit jne. YYA-diilejä kavereiden kanssa.

Äänestä

Et sitten kauaa apukoulussa viihtynyt?

Äänestä

Näin se vaan kulkee. Peräkylien tiet ja kaupungin vuokrakasarmit hoidetaan viimeiseksi.....HYVÄVELI

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haneli22 kirjoitti:

kotkan asunnot hyvä veli sopimus kiinteistö huolto sopimus mulle ja kesäpaikka sulle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu