Joskus ehkä kerroit

Anonyymi

että olit äärimmäisen surullinen kun se mistä olit haaveillut ei toteutunutkaan. Nyt sinusta tuntuu että se on todella ollut se mitä kaipasit. Mieliala on parempi ja olet tyytyväinen arkeesi. Huomasit sen että näet kaikki vastakkaisen sukupuolen edustajat ystävinä, eli sinä voisit elää arkea yhdessä ja halata, mutta minkäänlaista muuta läheisyyttä sinulta ei tunnu puuttuvan. Se tunne on sama kuin silloin, kun olisit voinut jatkaa kauan kestäneessä parisuhteessa. Sellainen yhteisöllisyys ja yhteisen arjen jakaminen on se mitä haluat.

5

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Seksiä haluaisin. Mutta vietteleminen ei kiinnosta.

      • Anonyymi

        Tarkoitan, että jos molemmat haluaa, niin miksi pitää jotain teerenpelejä olla pakosta.


      • Anonyymi

        Minulla ei enää tunnu olevan tarvetta seksille. Kaipasin pysyvyyttä työhön liittyen. Työ on minulle tärkeää ja juuri niiden pienten kanssa.


    • Haliminen ja ystävyys on vallan riittävää suhteessa vastakkaisen sukuelimen omaavan kanssa. Muu ei ole välttämätöntä minullekkaan, vaikkei nyt aivan vastenmielistäkään tietyn ihmisen kanssa.

      Mutta vain yhden tietyn.

    • Anonyymi

      Helvettiäkö puhut mun puolesta,
      MITÄ MÄ HALUAN

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      93
      7588
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      40
      3652
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      102
      1856
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      24
      1100
    5. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      32
      963
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      27
      921
    7. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      53
      817
    8. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      31
      742
    9. Tähän vaivaan ei auta kuin kaksi asiaa

      1. Tapaaminen uudestaan tai 2. Dementia Anteeksi kun olen olemassa🙄
      Ikävä
      60
      739
    10. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      26
      672
    Aihe