Chester Bennington

Ei oo olemassakaan täs maailmas toista miestä,
joka laulais yhtä ihanasti kuin Linkin Parkin
Chester Bennington!!
Sen ääni on jotain ihmeellistä.
3155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Chesterin ääni todellakin on jotain erikoista.. *huokaa*
Mutta ei saa hylkiä Mikeäkään :) Kuuntele esim. One Step Closer, Mike osaa kyllä käyttää ääntään ihanalla tavalla.. :)

Mutta vielä Chesterin ääneen vedoten, kannattaa kuunnella kaikki Grey Dazen ihanat kappaleet.. Esimerkki-ihanuuksia ovat mm. "Starting to fly" ja "Anything, anything".
Ja esim. "System", joka on sen yhden elokuvan soundtrackilla.. Ihanaa Chesterin ääntä.. :D

Linkin Park-Lin3.

Äänestä

totta,ihana ääni.niin kyllä mikellakin one step closerissa(muissakin mut siinä eri tavalla),ihan erilainen.kannattais jatkaa noin samalla tavalla muissakin biiseissä..(:

Äänestä

Mikellä on ihanan pehmeä ääni

Äänestä

Kommentoi aloitusta


In the end kirjoitti:

Ei oo olemassakaan täs maailmas toista miestä,
joka laulais yhtä ihanasti kuin Linkin Parkin
Chester Bennington!!
Sen ääni on jotain ihmeellistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu