vai etkö halua jutella mun kanssa? n>m
Oletko ujo
Anonyymi
1568
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Haluan jutella. En ole tyrkky.
Ujo. Haluaisin puristaa sua, mutten kehtaa.
Jaa niinkö...? Eipä ole jotenkaan siltä vaikuttanut, puskista jos noin.
En ole ujo.:)
Yksinkirjoittelija toi ap.
Sinä se vaikutat täällä sellainen olevan päivät pitkät julistat samaa raukkaparka
Mutta kun ei juttukaveria ole eikö ketään uskomasta niihin juttuihin
Mä oon sillein ujohko, kun Sinä oot niin huikeen ihana ja söpö!!! Mutta haluun ehdottomasti jutella Sun kanssa. m>n
Riippuu, kuka olet. Jutellahan voi kenen naisen kanssa vain, mutta jos on lähestyminen mielessä, niin sillä on väliä. K mies
Tee aloite!
Kelle sinäkin hoet tuota kulunutta fraasia? Sillä tavalla ei ainakaan hommat etene mihinkään suuntaan. Höh!
Usko omiin mahdollisuuksiin puuttuu ja omat harhat epäilyttää ja tuntemukset kuitenkin lopulta vääriä? Nolojen tilanteiden mies.
Täältäkö saa avun hampaiden narskutteluun?
Sillä päällä ihan cujo https://youtu.be/79-frfLlnio
Melko varmasti https://youtu.be/YIbSrf0ntCU
Ooksä oikeasti noin tyhmä? Älä ole ja ala ihmiseksi. Sinussa on paljon enemmän, kuin annat ymmärtää. Jätä turhat ja ala olla ylpeä kaikesta, mitä sinä teet. Älä anna muiden liiaksi vaikuttaa minäkuvaasi. Sinä olet kaikista parhain ja suurin!