Onko tällä viikolla saatu pari metsästäjää kiini suden taposta?
Susivihaajat
Anonyymi
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ei, mutta kohta saadaan yksi nettitrolli rautoihin.
Kyllä on saatukiini. Ja rysänpäältä. Oli juttua ja kuvia jotka jotka saivat kiinni. Mutta tämähän on hys hys.
8 oli jäänyt nyt viikonloppuna kiinni, myös 5 poiliisia oli loukkaantunut ammuskelussa metsästäjien kanssa. Yhden ituhipin olivat kierittäneet tervassa ja höyhenissä ja heittäneet Jongunjokeen,
Lähde.. Ituhippien HUUHAA NEWS lehti.
Samaa mieltä, moneskohan kirjoitus metsästäjiä vastaan tämäkin aloitus on? Suosittelen vakavasti aloittajaa menemään hoitoon.
Metsästäjät jotka noudattavat lakeja ja asetuksia eivät varmaa pahastu aloittajan juttua. Susikiimaisille sattuu ja pahasti.
Ei satu lainkaan, susia metsästetään kuten ennenkin.
Ituhipit kitisee vaikka syötit on jo pyytämässä.
Sinähän kitiset kokoajan ituhipeistä. Et kuitenkaan uskalla mennä yksin metsään. Sullahan tulisihousuihin kun näkisit suden.
Tunnustan ihan rehellisesti! Ammuin suden vaaraniemellä ja toisen Hallavaaran lähellä! Helppoa kuin heinänteko! Raadot syötiksi ja lasautan ne kiväärillä!.....kun ei löydy todisteita, niin en ole myöskään tehnyt rikosta!