Mitähän poliisit mahtoi hakea salkkarilta aamulla ennen 8 kun aseiden ja koirien kanssa siellä olivat usean partion voimin
Poliisit täysvarustus päällä salkkarilla
19
4231
Vastaukset
- Anonyymi
Olutta hakivat janoon🍻
- Anonyymi
Missä?
Onko tarkempaa tietoa operaatiosta? - Anonyymi
Mihin iski Nakkilassa-kerrostaloon ?????????
- Anonyymi
Tiedetään mutta en viitsi kertoa enempää lukekaa satakunnankansasta.
- Anonyymi
Viinikantiellä kerrostalo --!!!!!!
- Anonyymi
Onko kyseinen kerrostalo vähän kuin salkkarit ? eli kaikki kyttää ja juoruaa toisten tekemisiä?
- Anonyymi
Huumehörhö otettiin kiinni
- Anonyymi
alasti olivat hukkuneina.
O
AMEN!- Anonyymi
Asuukoha ne annelit ja varttimannet siin salkkaris.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Asuukoha ne annelit ja varttimannet siin salkkaris.
eieiei mutta rispektiraja kulkee siinä salkkarin paikkeilla,sen ylittävälle vastakkaisen poolin edustajille käypi kalpaten.
Murmur - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
eieiei mutta rispektiraja kulkee siinä salkkarin paikkeilla,sen ylittävälle vastakkaisen poolin edustajille käypi kalpaten.
MurmurKun nyt VAIN pidät suuta pienemmällä ..........
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kun nyt VAIN pidät suuta pienemmällä ..........
Annelit kaikki saisi häätää pois häiritsemästä nakkilasta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Annelit kaikki saisi häätää pois häiritsemästä nakkilasta.
ounou..annelit ovat levittäytyneet kaikkiin yhteiskunnan kerroksiin ja anneleihin saattaa tömätä jo melkein missävain,talouselämän huipulta henkisiin sfääreihin.
Turvassa ei ole kenkään.
- Anonyymi
nyt katso peiliin. Mitä näet? Näetkö ahdasmielisen rasistisen itsekään omaan napaansa tuijottavan? Jos et itse sitä näe niin ehkä kannattaisi kysyä asiantuntijalta.
- Anonyymi
satapaskassa oli seikkaperäisesti selitetty koko keissi,sanoman ydin oli,pienet ympyrät.
- Anonyymi
Tänne ei voi näköjään ilman sensuuria kirjoittaa enää. Heinoselle tsemppiä. T: Amisaikainen pikku vittupää vierustoveri. Kai muistat? Mutta kummiskin, hyvä että henki ei mennyt keneltäkään. Ei Tommilta tai hänen perheenjäseneltään. Kuten jo aikaisemmin toisessa ketjussa mainitsin Tommmi kovinkin reilu ainakin nuorempana oli. Kovin puolusti ja laitteli kaaduja silmään.
- Anonyymi
Kaasuja stana. osaan typoa! Mutta reilu miehenalku oli.
- Anonyymi
nimen omaan oli, nyt me veronmaksajat maksetaan hänen bentsolääkkeet ja vuosien lorvailu meidän veronmaksajien pussista ei o pöhlö varmaan vieläkään eläkkeelle päässyt vuosia hakenu.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1523496Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512442- 1211247
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu151220Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101119Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per65997- 46904
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019900- 40815
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt202731