että, jos et vielä tiennyt, niin tunnen kyllä suurta hellyyttäkin sinua kohtaan. Mielessäni aina sun ihanaa takaraivoa hipsuttelen... Halausta ja kainaloon pääsyä odotellen. Suukko jos toinenkin sinulle rakas 😘♥️
Miehelle terveiset
Anonyymi
7615
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ihana vedätys jälleen kerran, mies 🥱
No sepä. Ihmeen tosissaan jaksaa jotku ottaa, onkohan kupolissa vikaa
Eipä oo vielä kulkusia alakerrassa näkynyt, mutta eihän sitä koskaan tiedä jos ne sinne vielä kasvaa 🤔
Terkuin. Ap 😌
Oleko kenties mustasukkainen ?
No ei tuskin se mitään mustasukkainen on. Ei tarvitse olla sellainen ymmärtääkseen jonkun kirjoitustyylin/tavan vedätykseksi ja kommentoidakseen sitä. Ihmisten mielikuvitus on ihan masentavan ankea ja epärealistinen välillä suhteessa keskustelupalstaan.
Aloittaja en tiedä kenelle miehelle viestisi laitoit, mutta anna näiden kyynisten epäilijöiden epäillä kun jatkuva kyynisyys toisten vaivana on. Miksi tuo ei muka vois olla miehelle? Minä taas kirjoitan hänelle en muille, hän on minulle se maailman tärkein nainen jonka takia tulin tänne koko palstalle. Hänet ja vain hänet olen halunnut tavoitaa täältä kautta, siksi kirjoitan hänelle. Ja,teille jotka epäilette aina joka paikassa että onko mies tai nainen aloittaja. Mikä siinä on niin ihmeellistä jos nainen kirjoittaa miehelle ja mies naiselle. Itse kirjoitan hänelle ketä Rakastan ja kaipaan ja toivon aina että hän sattuisi lukemaan tekstini. Ja tämä oli sitten mieheltä naiselle,ettei kenenkään tarvitse arpoa. Ja,mielestäni se ei kuulu kenellekään kenelle täällä kuka kirjoittaa, ei niitä ole pakko lukea.
Olen lukenut.