Onko kukaan päässyt uutuutta oikeasti vielä ajamaan? Kiinostaisi kuulla kokemuksia onko todella niin upea peli kuin väitetään? Pitäisi olla teslan tappaja ainakin helposti.
Volvo C40 kokemuksia?
3
2229
Vastaukset
- Anonyymi
Ketä kiinnostaa teslan tappaja ? Onko Tesla joku vertailukohta? Auto joka maksaa sata tonnia uutena ja kahden vuoden päästä puolet siitä.
Tosi ekoteko olla niin idiootti että tekee tollaisen sijoituksen moiseen laitteeseen 😂- Anonyymi
Tesla on aivan kamalan näköinen ainakin. Sisältä ei ole ollenkaan nykyaikainen. Kaikki on vaikeasti hallittavissa kun ei ole nappeja.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tesla on aivan kamalan näköinen ainakin. Sisältä ei ole ollenkaan nykyaikainen. Kaikki on vaikeasti hallittavissa kun ei ole nappeja.
Minkäslaisia ja värisiä nappeja oot vailla. Kerroppa heti. Mä haluun kans!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html1925132Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?
Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,344523Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa
Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699123169Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana2603070Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien1593012- 542568
- 271939
- 561903
- 831872
- 231815