Teiden auraus

On se kumma, ku ei osata aurata niitä teitä. Ketä vatipäitä täällä on oikeen töissä?
572
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ee sitä jouvva auraamaan kun pitäs herätä aikasin. Ja someen pittää kuvata miten kova työmies on . Se kun on rankkoo nykyään tämä tilallisen elämä kun jootuu tosissaan töitäkin tekemään rahan eteen.

Äänestä

Minäkin oon joutunu heräämään ennen kello kahdeksaa! Ja vituttaa katsoa kun muiden talojen ihmiset menee oikeisiin töihin.

Äänestä

Itaellä ei kyllä tukia ole🤣 Sekö se kilpailusta ulos ajaa?

Äänestä

Peruutuspillit pitää kieltää! Eteenpäin.

Äänestä

Ota sinäkin se sormi pois perseestä ja mene töihin 😂 Auramiehille töitä löytyis mutta ei ole osaavia tekijöitä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

On se kumma, ku ei osata aurata niitä teitä. Ketä vatipäitä täällä on oikeen töissä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu