Puhelintakin kuulokkeilla...niin ei se ähinä kuulu koko taloon...Täällä 52 vuotias 162 senttinen nainen 54 kiloinen nainen haluaa puhua kanssasi seksistä ja tyydyttää kanssasi...😛💦💦💦💕💕💓🎧📱📳📳💻
Miten olis nyt pillu pano....voi käyttää...
8
1644
Vastaukset
Onko ketään panemaan kanssani? Pilluani panettaa...puhelinseksikin käy nyt keskiyöllä ei päivällä...
- Anonyymi
Missä oot?
Tässä kotona kuinkas muuutenkaan työpöydän ääressä aamuyöstä kello 1:39.
Voimme pikapanon tehdä mutta ei mitään pitkää...sellainen nopea seksi sexsii...onko sulla jäykkä...pilluni on kiihkosta kuuma himosta märkänä sinun kyrvälle anna tulla kaikki sisälle.
- Anonyymi
Titanic2 Olen 56v mies puhelin sessio seksiä 0409320389
Ketjusta on poistettu 47 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175032Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/912276- 1351958
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee471836Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171600"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551236Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu110865Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48811Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.297799Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24634