Saa itse määritellä työajat. Perustaa aviomiehen kanssa sitä varten osakeyhtiön. Pieni verotus ja saa osinkoja. Hyvä palkka 250e tunti.
Vastaukset 15
- Anonyymi
Mies UPM 25e tunti nainen seksityö 250e tunti. Kyllä paperiniehiä ketuttaa😀
- Anonyymi
Kuka oikeesti ottaa vaimokseen huoran? Tarvii olla päässä vikaa. Vaikka tienaa paljon, niin terve mies ei ota huoraa vaimokseen mistään hinnasta.
- Anonyymi
Kannatan seksityöläistä. Hän on taitava työssään ja osaa kaikki konstit. Kyllä vaimoihmiset jäävät toiseksi. Osaamattomien vaimoihmisten miehet sairastuvat vain eturauhasvaivoihin, jopa -syöpään. Ei joki siitä kulu, jos siinä soutelee.
- Anonyymi
250e/h?? kerro aika ja paikka...
- Anonyymi
Seksityöläinen on rinnastettavissa terveydenhoitajaan. Molemmat ovat tärkeitä ammatteja.
- Anonyymi
Löytyykö Eurajoelta yhtään seksityöläistä, vai pitääkö mennä naapuriin. 🤤
- Anonyymi
Luvialta löytyy römpsyy😛
- Anonyymi
ei kukaan noin halvalla vai kuolluttako myyt.
- Anonyymi
Henki haisee vielä ja ruumis lämmin🤮
- Anonyymi
Mikäli mieheni joskus irtisanotaan, niin alan myymään seksiä. Mies paperitehtaalla töissä ja tienaa 60te vuosi. Minä pienipalkkainen kaupankassa 25te vuosi. En halua, että elintasomme putoaa. Otan 4 asiakasta päivässä ja tienaa 250 te vuosi.
- Anonyymi
Kaupankassa tekee vain 30 h viikko. Tunteihin nähden hyvä palkka, kun ansiot noin 2000e kk
- Anonyymi
Mies tienaa seksityöllä 150 000 vuoteessa.
- Anonyymi
Otin vastaan to-la yhteensä 16 asiakasta. Tienasin 4000e helppoa rahaa. Nyt kiva viettää loppupääsiäunen lasten ja mieheni kanssa. En ikinä vaihda enää työtä Seksityö on paras työ. Voi valita työajat ja työmäärän. Nainen 26v
- Anonyymi
Vieläkö siellä Pinkjärven Saukonpirtillä toimii se boddelli. Olen kuullut että oli hyvä palvelu sai oikein saunapuhdasta.
- Anonyymi
Ruotsi tosi sairas maa. Siellä seksin osto ja myynti kiellettyä. Silti mamut saa polttaa autoja ja tappaa ihmisiä. Siihen ei puututa, koska se rasismia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 831019
- 73852
Jasmin Vähäkangas paljastelee
Eilinen päivä on heillä kulunut biitsillä niin silloin tuo äiti ihminen on intoutunut paljastelemaan kunnolla. Laittanut101586- 43585
- 46557
- 29523
Kangaskylän alkoholi-hurjastelijat
Oppi olkoon että autollessa etanoli kuuluu pääasiassa 95 E10 polttoaineseen, siihenkin vain enimmillään 10% vahvuisena t4516Miehet lähtevät itse pois deittailumarkkinoilta
Ovat saaneet tarpeekseen naisista. Tyypillisin poistuja on: Koulutettu, työssäkäyvä, etsii pitkäaikaista parisuhdetta.164513Oikea nainen
On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t136508Olen pahoillani mies ihan kaikesta
Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on61505