Hän on koko elämäni porukkansa kanssa väittänyt ympäriinsä, että olen mm. tyhmä, ja käyttävät jokaisen tilaisuuden, jossa voivat haukkua minua tyhmäksi. Hän luultavasti lukee tätä, joten haluan kertoa, että minä en ole tyhmä. Sinä olet.
Tuntemallani narsistilla on todella paha alemmuuskompleksi
5
117
Vastaukset
- Anonyymi
Mitä sinä alat kieron asioitten kääntelijän kanssa kinata? Anna vajakin olla. Tiedät itse totuuden ja se riittäkööt. Anna hirvityksen etsiä uusi uhri tilallesi.
(Toivottavasti tietoisuus mätämunista lisääntyy jotta ei kenenkään tarvitse eloaan tuhlata turhuuden takia kauaa vaan heti merkkien ilmaannuttua voi ottaa väliä ja olla turvassa sairailulta.)- Anonyymi
En voinut paeta niiltä ennen kuin vasta nyt.
-Ap
- Anonyymi
Vituttaako mennä taas töihin ja maksaa minun lorvimiseni. mua ainakin vituttaisi.
- Anonyymi
Nyt ei mennä ryyppäämään.
Juuri näin. Hänellä saattaa olla huono olo ja yrittää siirtää huonoo oloaan muille. Että säälisin häntä.
Hoida asiat kunnolla kuten koulutukset niin voit täräyttää bisnes luokan Mersulla ohi kun hän yrittää saada Lada Samaraa käyntiin.
Dont worry be happy. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1452416
- 1751671
- 911566
- 681518
- 79904
- 68841
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k6805- 57792
- 59776
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes152735