Tuntemallani narsistilla on todella paha alemmuuskompleksi

Anonyymi

Hän on koko elämäni porukkansa kanssa väittänyt ympäriinsä, että olen mm. tyhmä, ja käyttävät jokaisen tilaisuuden, jossa voivat haukkua minua tyhmäksi. Hän luultavasti lukee tätä, joten haluan kertoa, että minä en ole tyhmä. Sinä olet.

5

150

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mitä sinä alat kieron asioitten kääntelijän kanssa kinata? Anna vajakin olla. Tiedät itse totuuden ja se riittäkööt. Anna hirvityksen etsiä uusi uhri tilallesi.
      (Toivottavasti tietoisuus mätämunista lisääntyy jotta ei kenenkään tarvitse eloaan tuhlata turhuuden takia kauaa vaan heti merkkien ilmaannuttua voi ottaa väliä ja olla turvassa sairailulta.)

      • Anonyymi

        En voinut paeta niiltä ennen kuin vasta nyt.
        -Ap


    • Anonyymi

      Vituttaako mennä taas töihin ja maksaa minun lorvimiseni. mua ainakin vituttaisi.

      • Anonyymi

        Nyt ei mennä ryyppäämään.


    • Juuri näin. Hänellä saattaa olla huono olo ja yrittää siirtää huonoo oloaan muille. Että säälisin häntä.

      Hoida asiat kunnolla kuten koulutukset niin voit täräyttää bisnes luokan Mersulla ohi kun hän yrittää saada Lada Samaraa käyntiin.

      Dont worry be happy. :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kannattaako suomalaisen duunarin enää äänestää vasemmistopuolueita

      sillä eivät ne tunnu kovasti ajavan suomi-duunarin etuja. Jos katsotaan Vasemmistoliittoa, niin sehän on ihan feministi
      Maailman menoa
      200
      5733
    2. Jaaha, sitä on vasemmistoryhmä käynyt häiriköimässä Purran kodin vieressä

      On näköjään iso lakana levitetty puiden väliin, jossa lukee mm. "Haista vi*** Riikka Purra". Tunkekaa leikkaukset pers..
      Maailman menoa
      105
      5621
    3. Professori: Maahanmuuttajien rikollisuutta hyssytellään - hävytöntä

      Kriminologi Jukka Savolaisen mukaan ikä ja vaikeat olosuhteet eivät riitä selitykseksi. – Tutkitun tiedon valossa sanoi
      Maailman menoa
      190
      4613
    4. Mistä kummasta voi johtua se, että vasemmistolaiset usein häpeää itseään

      voiko se johtua esim. köyhyydestä? Ja tästä on siis ihan suomalainen tutkimus olemassa. "Suomalainen tutkimus osoittaa
      Maailman menoa
      51
      4053
    5. Sanna-kulttilaiset hehkuttaa edelleen Marinia, vaikka esim. Sote oli susi jo syntyessään

      mutta kulttilaiset eivät ole järjen jättiläisiä, ja sanoihin Lasse Lehtinenkin, että Suomessa on pohjoismaiden tyhmimmät
      Maailman menoa
      61
      3940
    6. Marin teki sen mihin muut eivät pystyneet, vei susi-Soten maaliin

      ja sitten hävittyjen vaalien jälkeen lähtikin vastuuta pakoon...... "Professori: sote-uudistus on täysi susi. Sosiaali
      Maailman menoa
      31
      3576
    7. En koskaan tule sinulle tätä kertomaan

      Kun kirjoitin sinulle viimeisintä viestiä, huomasin kyynelten valuvan poskiani pitkin.
      Ikävä
      20
      1444
    8. Saatoin tehdä elämäni isoimman virheen

      Otsikko kertoo kaiken. Miksei kaikki voi olla yksinkertaisempaa?
      Ikävä
      130
      1360
    9. Kova ikävä parittelukumppania täällä korvessa

      Mutta muuten kyllä on rauhallista.
      Ikävä
      19
      1045
    10. Jotenkin tämä

      tilanne taas eskaloitui ja saat mut roikkumaan täällä palstalla. Turhaan. Ei nämä tekstit sua koskaan tavoita. 😭
      Ikävä
      33
      960
    Aihe