Uimahallin veden alla olevat kamerat

Anonyymi

kun menin uimaan pitkästä aikaa Salon uimahallin en tiennyt Että pohjassa on kameroita. Hyppäsin vaan hyppyreistä kun näin että veden pohjassa on joku ihme lasi. Jos joku tietää sen treeni altaan niin siellä reunassa on 3 valvonta kameraa pohjassa. mutta siellä isossa altaassa siellä on noin 12 kameraa pohjassa mutta en yhtään ihmettele että siellä on koska ne kamerat on varmaan vaan turvallisuuden takia että jos joku esm hukkuu sinne pohjaan ni pääsee sitte nopee pelastaa ku on se paikka niin iso.

1

169

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei hukkuneen pelastamisella ole enää kiirettä. Mutta onhan perinteisillä uima-allaskameroilla mukava salakatsella uimareita. Saattaa onnistuessaan saada kiinni altaaseenpaskojankin itse teosta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sun ja kaivattusi

      ikäero? Kumpi vanhempi, m vai n?
      Ikävä
      88
      1557
    2. Kesän odotuksia hyrynsalmella

      Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla
      Hyrynsalmi
      11
      1435
    3. Kai sä näät

      Ku sua katson et olen aika rakastunut. Rakkaus ei vain ole aina niin yksinkertaista
      Ikävä
      98
      1380
    4. Katsotko mieluiten

      Kaivatussasi mitä?
      Ikävä
      69
      1250
    5. Mikä on ollut

      Epämiellyttävin hetki sinun ja kaivattusi romanssissa?
      Ikävä
      116
      1140
    6. Tämän hetken

      Terveiset kaivatullesi ⬇️
      Ikävä
      90
      1086
    7. Vieläkö sä toivot

      Meidän välille jotain?
      Ikävä
      69
      961
    8. Anne Kukkohovi ei myykkään pikkuhousujaan

      Kyseessä oli vain markkinointitempaus. Anne höynäytti hienosti kaikkia ja Onlyfans-tilinsä tilaajamäärä lähti jyrkkään n
      Maailman menoa
      256
      948
    9. Voi Rakas siellä

      Olet ollut mun ajatuksissa taas koko päivän. Olet ihmeellinen kertakaikkiaan ja arvostan sinua niin paljon❤️Minulla ei o
      Tunteet
      18
      915
    10. Pidätkö kaivatustasi

      Minkä vuoksi erityisesti? Mikä hänessä vetoaa?
      Ikävä
      36
      882
    Aihe