ISO ALKOVILLINEN YKSIÖ LAHDEN KESKUSTASSA 41m2

Anonyymi

NYT LAHDEN KESKUSTASSA TILAVA YKSIÖ, Vesijärvenkatu 18 15110 Lahti,

Iso 41 m2 alkovillinen yksiö Lahden ydinkeskustassa

1H Keittiö Alkovi parisängylle Kylpyhuone Ranskalainen parveke 41 m2, sijaitsee Lahden kaupungin keskeisimmällä paikalla Aleksanterinkadun ja Vesijärvenkadun risteyksessä keskellä ydinkeskustaa, lyhyt matka kaikkialle.

Kadun toisella puolella TRIO Kauppakeskus ja samassa korttelissa SOKOS tavaratalo. Uusi Matkakeskus muutaman minuutin kävelymatkan päässä.

Eteisessä runsaasti kaappitilaa ja erillinen siivouskomero.

Kylpyhuoneeseen mahtuu 41 cm leveä pyykinpesukone.

Keittiöstä avautuu lasillinen parvekeovi ranskalaiselle parvekkeelle.

Alkovi on tilava, jonne mahtuu parivuode ja yöpöytä.

Vuokra 550,00/kk, vesi 25,00/kk, sähkö mittarin mukaan.

2 kk vuokravakuus, kattava kotivakuutus, luottotiedot kunnossa, väh. 1 v sopimus.

Talossa on juuri tehty julkisivuremontti, minkä yhteydessä on tehty uusi parveke, uusi lasillinen moneen suuntaan kääntyvä parvekeovi keittiöön ja uudet lämpöikkunat sälehkaihtimilla varustettuna ja säädettävillä raitisilmatuuletus-ritilöillä.

Asunto vapautuu 31.03.2022.

Tämä täytyy nähdä!

Soita ja kysy lisää!
Tiedustelut ja näyttö Seppo Miettinen Puh. 0400-284649

Luotettavaa yksityistä asuntojen vuokrausta jo vuodesta 1972 mm Lahdessa, Helsingissä, Tampereella, Seinäjoella, Nokialla ja Alavudella.

0

191

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!

        Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja
        Maailman menoa
        68
        14015
      2. Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa

        Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va
        Maailman menoa
        11
        5593
      3. Päivi Räsänen vs. Abbas Bahmanpour

        (Bahmanpour on imaami Helsingissä) Syyttäjä siis jahtaa edelleen Räsästä tämän H-puheista, joissa hän on ilmeisesti vaa
        Maailman menoa
        154
        5511
      4. Demokratian uhka: Perussuomalaiset ja polarisoiva "me ja muut" -ajattelu

        Laurence Rees varoittaa, kuinka demokratian heikkeneminen ja autoritaaristen liikkeiden nousu voidaan liittää "me ja muu
        Maailman menoa
        200
        5099
      5. SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"

        Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei
        Maailman menoa
        115
        4366
      6. "Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana

        Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste
        Maailman menoa
        87
        3581
      7. Vanhat miehet eivät muista

        Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan
        Maailman menoa
        12
        3381
      8. Palkansaajan oikeus nauttia työuransa hedelmistä

        Työeläkejärjestelmä on verrattavissa pyramidihuijaukseen, jossa alemmat tasot, eli nykyiset palkansaajat, toimivat maksa
        Maailman menoa
        109
        3068
      9. HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!

        Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.
        Maailman menoa
        15
        2995
      10. Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta

        Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan
        Maailman menoa
        55
        2577
      Aihe