NYT LAHDEN KESKUSTASSA TILAVA YKSIÖ, Vesijärvenkatu 18 15110 Lahti,
Iso 41 m2 alkovillinen yksiö Lahden ydinkeskustassa
1H Keittiö Alkovi parisängylle Kylpyhuone Ranskalainen parveke 41 m2, sijaitsee Lahden kaupungin keskeisimmällä paikalla Aleksanterinkadun ja Vesijärvenkadun risteyksessä keskellä ydinkeskustaa, lyhyt matka kaikkialle.
Kadun toisella puolella TRIO Kauppakeskus ja samassa korttelissa SOKOS tavaratalo. Uusi Matkakeskus muutaman minuutin kävelymatkan päässä.
Eteisessä runsaasti kaappitilaa ja erillinen siivouskomero.
Kylpyhuoneeseen mahtuu 41 cm leveä pyykinpesukone.
Keittiöstä avautuu lasillinen parvekeovi ranskalaiselle parvekkeelle.
Alkovi on tilava, jonne mahtuu parivuode ja yöpöytä.
Vuokra 550,00/kk, vesi 25,00/kk, sähkö mittarin mukaan.
2 kk vuokravakuus, kattava kotivakuutus, luottotiedot kunnossa, väh. 1 v sopimus.
Talossa on juuri tehty julkisivuremontti, minkä yhteydessä on tehty uusi parveke, uusi lasillinen moneen suuntaan kääntyvä parvekeovi keittiöön ja uudet lämpöikkunat sälehkaihtimilla varustettuna ja säädettävillä raitisilmatuuletus-ritilöillä.
Asunto vapautuu 31.03.2022.
Tämä täytyy nähdä!
Soita ja kysy lisää!
Tiedustelut ja näyttö Seppo Miettinen Puh. 0400-284649
Luotettavaa yksityistä asuntojen vuokrausta jo vuodesta 1972 mm Lahdessa, Helsingissä, Tampereella, Seinäjoella, Nokialla ja Alavudella.
ISO ALKOVILLINEN YKSIÖ LAHDEN KESKUSTASSA 41m2
Anonyymi
0
181
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihanasti alkoi aamu: SDP:n kaula kokoomukseen jo 6,9 %-yks
Lindtmanin I hallitus on tukevasti jytkyttämässä laittamaan Suomi kuntoon Orvon täystuhohallituksen jäljiltä, jonka kann4443019Teidän persujen pitäisi välillä miettiä kuinka Suomen talous saataisiin kuntoon
Ja lopettaa tuo tyhjänpäiväinen maahanmuuttajista höpöttäminen. Teillä on sentään rahaministerin salkku tällä kierroksel1372245- 1322073
Kuka omistaa entisen Veljeskodin?
Kenellä on varaa pitää hiljattain remontoitua rakennusta tyhjillään? Tehdäänkö siitä Suomen kallein kirpputori vai mikä71325Kaninkolojen vaikutus?
Vinkki sinkkumiehille: jos haluatte kunnollisen täysijärkisen naisen, niin kaivautukaa ulos kaninkoloistanne ja parantak2081314Martina ei mennyt naimisiin
IS 17.9: Martinan häät peruuntui, tajusi, ettei ollut oikea aika. Rahat meni hevosiin. On edelleen parisuhteessa Yhdysva1511253Persut ei kestä heidän johtajistaan tehtyä huumoria
Laajalti tiedostettu tosiasia on, että autoritaariset johtajat ja erinäiset diktaattorit eivät kestä heidän kustannuksel281218- 81056
- 561031
- 37785