Ottanut silarit. Ei normaalit rinnat nouse "irto"palloina kaulan lähelle jos on kohottavat rintsikat. Selkeä rajaiset pallot korostuu kun silarit. Luomurinnat näyttäbät erilaisilta vaikka niitä kohottaa.
Sara Sieppi
8
1131
Vastaukset
- Anonyymi
Miehien vuoksi on tehtävä kaikenlaista.
- Anonyymi
Mikä kuva? Missä?
Tänne voi myös linkittää kuvan.- Anonyymi
Vähän väliä ruikuttaa jossain lehdessä. Nyt seitsemän pv lehdessä traumoista.. kun ollu alkoh kanssa.
Voi vittu tässä on itse kukin eksynyt alkkariin mutta olen lähtenyt kävelee enkä ruikuta ihmisille, miten paskaa mun elämä on. Uusia miehiä kehiin ilman alkkaria.
Vai,,,,, yrittääkö bimpo kierittää syyn , sille miksi kukaan ei huoli häntä.
No teitziä julkkiksia ei tavallinen mies edes haluu. Heillä on eri mietteet miltä tyttöyst näyttää. Ei tyrkyltä… ellet Sara sitä tiedä. Joten kattele vaa niitä helppoheikki miehiä, niitä julkkis miehet on - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vähän väliä ruikuttaa jossain lehdessä. Nyt seitsemän pv lehdessä traumoista.. kun ollu alkoh kanssa.
Voi vittu tässä on itse kukin eksynyt alkkariin mutta olen lähtenyt kävelee enkä ruikuta ihmisille, miten paskaa mun elämä on. Uusia miehiä kehiin ilman alkkaria.
Vai,,,,, yrittääkö bimpo kierittää syyn , sille miksi kukaan ei huoli häntä.
No teitziä julkkiksia ei tavallinen mies edes haluu. Heillä on eri mietteet miltä tyttöyst näyttää. Ei tyrkyltä… ellet Sara sitä tiedä. Joten kattele vaa niitä helppoheikki miehiä, niitä julkkis miehet onNo taasko on valittamista neiti Siepillä?!
Olisko aika vaihtaa aikuisten töihin. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No taasko on valittamista neiti Siepillä?!
Olisko aika vaihtaa aikuisten töihin.Sieppiä suututtaa edelleen, kun Roope jätti. Sai virnottaa vielä useammin julkisuudessa, kun oli Roopen kanssa. Kuka tuollaisen itserakkaan inisiän kanssa pitkään viihtyisi?
- Anonyymi
Ikisinkku
- Anonyymi
Hänen kirjansa on täyttä kuraa alusta loppuun. Älkää vaan ostako.
- Anonyymi
Ostithan sinäkin?
Ja mikä sinä olet neuvomaan kirjaostoissa?
Samaahan sitä sanottiin Martinan kirjasta ja silti kirjaa ostettiin. Ainakin sata. Moni lukikin äänikirjan🤣
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?722709Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja
Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,252458Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville422141Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.131996Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1081482- 1671343
- 511011
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa28964IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih16778Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois99771