Viiteen yö kerhot ja baarit ynnä karaokekuppilat auki... Mikä on teidän valintanne?
Huomenna mennään taas!
Anonyymi
10365
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Lahjoitan Ukrainaan.
Strippaa n ilmaiseksi 🤗
Terveiset täältä paikallisesta, 23-24 ei saa tarjoilla mutta sen jälkeen taas mennään sukkamunassa!
Kevät on taas koittanut, varma merkki on kaalimatojen mainosten ilmaantuminen Mäntyharjun sivuille. Näin on käynyt aiemminkin.
Sama vitsaus on nähty. Toistuu usein keväisin ja pikkujoulujen aikaan. Joku on tilannut mainoksia kohdistettuna pitäjän sivuille.
Tänään luki ilmossa että, saan kakskymppiä alennusta. Jos käyttää jotain koodia.
Vahvistan mainoshavainnon. Savonlinnan sivuilla sitä ei ole näkyvissä mutta heti kun tulen lukemaan Mäntyharjun sivuja niin lelumainos pomppaa viereen.
En ihmettele kun se teidän eläköitynyt rippari spämmää niin paljon.. vanha ruma ja etova kääkkä 🤮
Tuskinpa vaan on mitään spämmännyt. Kateellisia kyllä löytyy, niin kuin noista ikävistä adjektiiveista voi huomata.
Petrillä on kynä tylsynyt. Eikä ihme, 20 vuotta kun samaa soopaa selittää ja siitä repii pahaa oloa, että poika tylsistyy ja jutut alkaa pehmetä. Taantuma ja dementia. Kohta ei edes pysty magdzdassa istumaan, kun sitä hinuri kiskoo.