Löytyykö innostusta etelän lämpöön.
Malaga, Etelä -Espanja. Lähtö esim. 13.5.2005 perjantaina. Perillä viikko. En etsi seuraa muuta kuin lentomatkan ajaksi. Asun Malagassa tuttujeni luona, sinä saat kulkea vapaasti missä haluat. Tarkoitus on hyödyntää lentoyhtiön edullinen tarjous.
Kun ostamme yhdessä liput, saamme ne edullisesti. Yhden lipun hinnaksi tulee 164,50 (meno-paluu, pelkkä lento). Malagassa on nyt täysi kesä ja edullisia hotelleja on hyvin tarjolla. Normaali yhden hengen lipun hinta 279,- euroa.
Vastaukset tähän ketjuun, niin sovitaan sitten jatkosta. Voit siis olla mies tai nainen, nuori tai vanha.
Tältä löysin tarjouksen: http://www.hispania.fi/
Terveisin
Malagan ystävä
Malaga Espanja
Malagan ystävä
0
819
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521063Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll211020Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514838- 49811
- 46725
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan61596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181595Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560