Kaipaan keskusteluitamme, miten luontevaa oli olla kanssasi.
Miten haluaisin keskustella, mutta menen täysin sanattomaksi/lukkoon...
Muisto vain jäljellä...
13
317
Vastaukset
- Anonyymi
Minulla samoja mietteitä eräästä. Hän jäi mieleeni yhteisen tekemisen kautta. Hän leimautui suorastaan aivoihin. Ikävä on 🥺
Hankin hänen numeronsa ja mietin tässä uskallanko.- Anonyymi
Vai oisko liimaantuminen/saumaantuminen parempi kuvaus 😂
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vai oisko liimaantuminen/saumaantuminen parempi kuvaus 😂
Voi olla mitä vaan. Päässä on ja pysyy. Vai pitääkö runollisesti sanoa että sydämessä.
- Anonyymi
Miten sitä puhumatta eli keskustelematta Keskustellaan sotkuista tekstiä
- Anonyymi
No siis puhutaan asioista joista on helppo puhua, mutta sitten haluaisi mahdollisesti kysellä enemmänkin ja olisi sanottavaa. Ne vaan nielaisee hermostuksissaan alas😂
Villi veikkaus? En ole aloittaja. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tästä on poistettu viesti sääntöjen vastaisena.
❤❤❤❤
- Anonyymi
Miksi poistettiin järkevä kommentti 💬 Hän vain kirjoitti ettei ole vaikea tapaus. Hö. Kai tuonkin voi sitten kääntää väärin?
- Anonyymi
Miksi muisto vain?
- Anonyymi
Milloin keskusteltiin viimeksi? Puhuitko miehen vai naisen kanssa?
- Anonyymi
Oletko ap nainen vai mies? Ehkä tarvitset aikaa toisen seurassa, että voisit rentoutua? Jos olisit kaivattuni, sanoisin että älä stressaa. Itsellä oli samaa ongelmaa vähän ja nyt se alkaa helpottaa.
- Anonyymi
Olen välillä miettinyt pitäisikö vain luovuttaa. Ei minusta ole mihinkään. Olen vain häpeäpilkku muiden joukossa. Minulla on omiakin ongelmia pään sisällä ja tuntuu, että kaikki ilo häviää. En tiedä jaksanko enää jatkaa.
- Anonyymi
Voi ei 💔🖤 Ehkä tarvitset jonkun jolle siitä kertoa? Jonkun joka kuuntelee? Viihtyikö hän seurassasi? Eikö se kerro, että hän välittää.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voi ei 💔🖤 Ehkä tarvitset jonkun jolle siitä kertoa? Jonkun joka kuuntelee? Viihtyikö hän seurassasi? Eikö se kerro, että hän välittää.
Se on vain omaa heikkoutta jos luovuttaa mutta välillä tuntuu ettei jaksa ettei minusta ole tähän. En vain jotenkin sovi siihen muottiin ei minulla ole suuntaa eikä mitään intohimoa mihinkään.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Täti-ihminen Sofia ja nuori kanadalainen lätkänpelaaja
Sofialla on kiikarissa Logan Thompson 25v, Las Vegasissa pelaava kanadalaispelaaja. Tätä se kai tarkoitti, kun sanoi Seiskalle, ettei tiedä kuinka pit2164189Some pillastui: Farmin voitto pedattiin Teemulle?!? "Törkee temppu" "Taina oli ihan vailla mahiksia"
Ohhoh, Farmi-kaksintaistelu ja finaali on saanut tunteet kuumiksi - ja ehkä syystäkin Suomi24 Keskustelu -palstalla... Olisiko Tainalla ollut mahdolli343878Suomessa todettu ilmeisesti eka apinarokkotapaus
Euroopassa matkailleella miehellä. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000008841676.html1382062Voiko Martinaa muuta kuin nauraa
Baha oli "tiedän, että ollaan loppuelämä yhdessä."😂 Pikkarainen oli " tässä on nyt se oikea ihminen, en luovu susta koskaan."😂 Lippispojasta sanoo "3661851Mitäs ajattelisit
Jos saisit häneltä tänään pienessä sievässä lähetetyn viestin puhelimeen "haluan nähdä" tai "ikävä"?1091320Sofia ilmestyi eilen illalla instaansa, on silmät surulliset ja koko kasvojen olemus .
Ei ole koskaan helppoa eroa olemassa, vaikka kuinka sitä toisin jotkut väittävät.54973- 38880
- 49762
- 56738
- 67734