ajotietokone!

Käytin baijerilaistani öljyhuollossa ja pyysin että vaihtaisivat samalla ajotietokoneen in english... väittivät ettei onnistu, EN USKO! olisiko jollain jotain ohjeita kuinka homma hoidetaan. Auto on e39 vm -01 touring!
4917
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mitenkään koodaaminen??? Nimittäin kaikki osat pitää koodata autoon sopiviksi???

Äänestä

Kyllä sen kielen voi vaihtaa Lontoon murteeksi.
Turun Metro-auto ainakin vaihtaa sen, eli laittavat auton testeriin "kiinni" ja "ajavat" toisen softan sisälle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fister kirjoitti:

Käytin baijerilaistani öljyhuollossa ja pyysin että vaihtaisivat samalla ajotietokoneen in english... väittivät ettei onnistu, EN USKO! olisiko jollain jotain ohjeita kuinka homma hoidetaan. Auto on e39 vm -01 touring!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu