Lääkäri kirjoitti eilen Cialis reseptin. Olen vuosikausia sairastanut vaikeaa masennusta ja lääkäri arveli, että vakuuutusyhtiö saattaisi korvata tämänkin lääkkeen kuten masennuslääkkeet.
Onko kenelläkään kokemusta?
Erektiovaikeudet kuitenkin kulkee usein yhdessä masennuksen kanssa.
Onko kenelläkään kokemusta?
Erektiovaikeudet kuitenkin kulkee usein yhdessä masennuksen kanssa.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Siis minkä takia sinä luulet että, ne lääkkeet auttavat sinun masennukseen ?
Menee viikko, menee toinen ja pian huoamat että, olet syönyt lääkkeitä jo purkin ja masennus päällä, kyllä nyt jo pitäisi sisäiset kellot soida, oiskohan apua löydettävä "jostain" muualta ?
En tiedä mistä ?, mutta jostain muualta !
Kellot on soineet jo kymmenen vuotta sitten.
Syön säännöllisesti masennuslääkkeitä. Se puoli kondiksessa. Mutta lääkäri sanoi, että masennuksen sivutuotteena tulee usein näitä erektiovaikeuksia, jotka eivät mitenkään tietysti nekään mielialaa kohenna.
Siksi kirjoitti reseptin "potenssipillereitä".
Väität että homma on kondiksessa mutta syöt lääkkeitä. Hyväksy että kaltaisesi joutuvat tyytymään omiin avuihin...
Aloin syömään masennuslääkkeitä, jotka aiheuttaa kyllä erektiohäiriöitä ja halujen vähentymistä. Mietin, että pitäskö tässä mennä hakeen pontenssi lääkkeitä. Tympii tämmönen
sanoi, että cialis- lääkkeen pitäisi poistaa pulma.
Syötkö itse masennuslääkkeitä?
http://www.laaketietokeskus.fi/page.php?page_id=88&prodId=1943
HuhHuh
"Lääke voi aiheuttaa yleisimmin mm. päänsärkyä ja erilaisia vatsavaivoja. Myös huimausta, ihon punoitusta, nenän tukkoisuutta ja selkäkipua voi ilmetä. On myös mahdollista, että siitin pysyy kivuliaasti jäykistyneenä useita tunteja sen ottamisen jälkeen."
Saako noita helposti pienemmiksi? jos haluaa vaikka kokeilla 2,5 tai 5mglla.
sivuvaikutuksia tuli Viagrasta. Cialiksesta ei mitään sivuvaikutuksia, paitsi hinta tietenkin vituttaa.