Huonoin diili mitä olen elämäni aikana tehnyt.

Anonyymi

Huonoin dilli mitä olen elämäni aikana tehnyt on se kun vuonna 1998 ostin tuollaisen soittimen

https://www.tori.fi/satakunta/Panasonic_radio_cd_c_kasettisoitin_95325065.htm?ca=18&w=3&last=1

Niin toi huijaus on täydellinen kun se on sen näkyöinen että kuka tahansa luule että tuossa on tosi mahtava äänen toisto koita vaikkapa katsoa.

Niin se maksoi 1890,- markka ja irbe sanoi että on ihan katastroffi ääni ja sitten erkko kävi sittä kuntelemassa ja hänkin sanoi että on ihan katastroffi ääni.

10

835

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Niin kun sinä esitessä luki että on diffussorit mitä laajenta stereo kenttä ja Sound Virtualizer mitä entisestän syyventä ja laajenta stereo kenttä.

    • Anonyymi

      :).

    • Anonyymi

      Noi on noita höpö höpö juttuja!ei noita mankkoja vaan saa soimaan lujaa!kyllä ennemmin jbln Bluetooth putki oli sit iso tai pieni nii ääni on ok!

    • Anonyymi

      Paitsi toi JVC boomblaster on mankka mitä soi luja minä ostin sellaisen vuonna 2000 maksoi 1200,- markka sinä oli cd soitin ja radio ja se soi hyvin ensin kävi irbe sittä kuntelemassa ja sanoi että on huippu vehje ja sitten kävi erkko kuntelemasaa sittä ja hän ihan heti osti sen minultta sillä tavalla että antoi cd soitin ja vahvistin vaihdossa sihen koska halusin just sellaiset vaihdossa ja myöhemmin erkko osti uudemman JVC boomblaster missä oli vieläkin mahtavampi ääni.

      • Anonyymi

        kuka watun erkko


    • Anonyymi

      Joo kyllähän noita saa hyviä jos vaan viittii sijoittaa 1000€ Mankkaan niin saa soimaan kyllä tosi hyvin!

    • Anonyymi

      Ei toi JVC boomblaster maksa kun 299€ eli ei tarvitse sijoitta 1000€ ja minulla on JBL Boombox 1 mitä maksoi 269€ ja sinä on mahtava ääni vähän lisä joutu vielä sijoitta sihen JVC boomblaster jos osta ladattava akku sihen mutta ei sellainen paljon maksa.

    • Anonyymi

      Ja käytetty JVC boomblaster maksa 40€

    • Anonyymi

      Okei

    • Anonyymi

      Yrität varmaankin mainostaa sitä mankkaa, jota torissa olet myymässä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      52
      1787
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      62
      1722
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      10
      1258
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      61
      1071
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      1034
    6. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      775
    7. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      637
    8. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      86
      630
    9. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      32
      607
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      38
      566
    Aihe