C40 on nopeampi kuin macan turbo

Ja se on totuus. Volvo C40 meni testissä 0-100kmh 4,2sek. Myös XC40 meni 4,5sekuntiin. Hintaa 57tuhatta. Tolla voi tehdä hienoja kyykytyksiä myös volvon T8 malleille.
5167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllä. Ja ajattele mihin hintaan? Porsche Macan Turbo varmaan 150ke. Silti volvo jättää sen.

Äänestä
  • Ja volvo rajoitettu 180km/h mänöö jo tojotkin ohi käkäkäkä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ja volvo rajoitettu 180km/h mänöö jo tojotkin ohi käkäkäkä.

    300 tuhannen tuloilla ei viitsi ajaa yli 120kmh muutenkaan. Nuo 180 vauhdit on niitä köyhien juttuja.

    Äänestä

mulla menee minutissa 60 kyykkyä

Äänestä

Kyllä lähtee kuin hauki kaislikosta ja kuppa töölöstä!😝😝

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ja se on totuus. Volvo C40 meni testissä 0-100kmh 4,2sek. Myös XC40 meni 4,5sekuntiin. Hintaa 57tuhatta. Tolla voi tehdä hienoja kyykytyksiä myös volvon T8 malleille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu