Eiköhän se ollut tässä

Olen sen verran toivoton tapaus
969
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Millä tapaa toivoton?

Äänestä
  • Mietin ihan samaa.

    Äänestä

Onko pakko luovuttaa. Tänään on vaan huono päivä. Älä luovuta jos oot mies!

Äänestä

Mistäs nyt tulee, aloittaja??? Mikä on ongelmasi???

Äänestä
  • No problem

    Hold on

    Jatketaan

    Äänestä

Vanhan loppu on aina uuden alku.

Aurinkoa päivääsi!🌞

Äänestä

Höpö höpö. Loppuu nyt kokonaan tommonen puhe. Olet ihana.

Äänestä

Toivotonta eloa tullut vietettyä jo pitemmän aikaa.

Äänestä

Mulla keulii aina, mutta vitsien takia ei ole ketään viralta pantu ja paskaa se on muidenkin työpaikkahuumori

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olen sen verran toivoton tapaus

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu