Et muuten uskoisi, millaista elämää vietän nyt ja missä asustelen. Kunhan nyt järjissään säilyisi sen vajaa pari kuukautta vielä. Mikään ei ole oikeastaan niin huonosti, mutta tilanne on uusi ja outo. Yritän ottaa ihan rennosti.
Mun elämä on ihan kummallista
Anonyymi
2052
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
olisit mies sanoisin että nyt tai ei koskaan ota yhteyttä naiseen jota kaipaat
Miksi pari kk pitää säilyä järjissään?
Ennen kuin pääsen täältä pois omaan kotiin.
No toki näin, eihän muuta mahdollisuutta ole tietenkään.
Sinulla valitettavasti ei ole. Anteeksi että joudun kuplasi puhkaisemaan
Mistä puhut? Väititkö sinä minua avohoitopotilaaksi? Pysyttelen yhteiskunnan järjestämistä "hoitopaikoista" kaukana. Mistä kaltaisiasi muita sortavia ihmisiä oikein sikiää? Teitä huonoja vittuilijoita riittää kyllä pilvin pimein. Soisin että sinä saisit pahaan oloosi apua.
Älä hermoile setämies
Tsemppiä!!! Niin kuin aina aikaisemminkin...
Kyllä kaikki hyväksi muuttuu, jos ei ole jo vielä muuttunut! 😉
Muuttuu kaikki asiat kunhan nähdään 😉
Kiitos!
Ole hyvä vaan!
Toivon, että hyväksi muuttuisi. Tietysti! Jooko? 🤗
Menes tyttö eteenpäin jo.
Hei ihan oikeesti 🤔
Mitä se setämies mietiskelee
Oho oot sie fakkiiri kun sinä parin sanan perusteella anonyymit tunnistat😝 Tai sitten klovnienne
Sinut mies tunnistaa vaikka silmät kiinni ja sukeltaen
Minun elämäni on ollut kummallista aika kauan ja kokemuksena se on ollut paljon ahdistusta aiheuttavaa. Auttaminen ei ole todellakaan tuntunut auttamiselta koskaan.
No kaikkeen sitä ihminen tottuu, ja kohta ei enää osaa parempaa toivoakaan osalleen. Sitä pientä kurjuutta.
Kaikkeen ei pidä tottua ja kurjuudesta tulee etsiä tie ulos. Mutta toki tämän hetkisen tilanteeni hyväksyn, koska siihen löytyy ihan luonnollinen syy.