Eilis iltana..

Anteeksi mies kun häiritsin sua ja sun kaveria. Hävettikö sua mun puolesta? Joskus oon niin häslä.
358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Anteeksi, kun mukamas seurasin pihtiputaalla naisia, hv.

Äänestä

Kohta lähtee poliisille

Äänestä
  • Niillä ei varmasti ole mitään muuta tekemistä tänä päivänä kun häärätä anonyymin trollaahuen kirjoituksissa ja vastailla huuruisten kansalaisten lauantaisiin aamun yhteydenottoihin ja käskytyksiin. Väärissä piireissä olet pyörinyt jos maailmankuvasi on niin mustavalkoinen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Anteeksi mies kun häiritsin sua ja sun kaveria. Hävettikö sua mun puolesta? Joskus oon niin häslä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu