Etsimme siittäjää!

Minä ja tuleva vaimoni etsimme miestä, joka haluaisi auttaa meitä saamaan lapsen alulle. Haluamme että pysyt täysin anonyyminä meille, jolloin kukaan ei vaadi mitään. Emme laadi sopimuksia, eikä raha vaihda omistajaa. Siemennys tapahtuu joko ruiskulla tai luonnollisesti. Otathan yhteyttä jos asia tuntuu omalta.
Kaikki turha voi jäädä pois tästä aloituksesta.
253918
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

Moikka.
Laittakaa viestiä luovuttaja218 (ät) gmail.com

Äänestä

Mikä.on sähköposti.

Äänestä

Kyllä haluaisin teille suoda sitä onnea ja
Sen takia haluan kylvää siemenet!
[email protected]

Äänestä

Kävis joustavammin jos tietäis teidän asuinpaikka?

Äänestä

Kymenlaakso on siis alue, jossa asutaan.

Äänestä
  • Sitten ei olisi niin pitkä ajomatka, Kouvola, Kotka, Hamina?

    Äänestä

  • [email protected], on yksi osoite jonne voitte laittaa asuinpaikka tarkemmin!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Sitten ei olisi niin pitkä ajomatka, Kouvola, Kotka, Hamina?

    Kouvola.

    1Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kouvola.

    Sinne voin myöhemmin keväällä tulla, onko Valkeala Kuusankoski vai Inkeroinen?

    Äänestä

Miten pääsis tehtävän suorittamaan jos ei ole tietoa asuinpaikasta?

Äänestä

Jos siihen sähköposti minkä monesti on, niin olen anonyymi ja voitte perusta oma erillinen!

Äänestä

Niin kun alunperin haluaisin auttaa teitä, katsotaan missä voimme yrittää tuolla Kouvolassa ?

Äänestä

Haluan kevällä tulla Kouvolaan tulevasi vaimosi kanssa yrittämään lasta niin monta kertaa että hedelmöitys!

Äänestä

Olisi yksi vaihtoehto tavata sovitulla paikalla ja saada tehtyä, kun ilmat lämpiää voi ulkona jopa

1Äänestä

Hei täällä 33v vapaaehtoinen mies seinäjoelta.jos asia vielä ajankohtainen laitahan [email protected]

Äänestä

Laittaakaa sähköpostiini lisä tietoa [email protected] Autan teitä mielelläni

Äänestä

Olen monesti vastannut, että Kouvolaan ei niin pitkä matka ja kesällä voisimme yrittää, silloin kun on se oikea hetki!

Äänestä

Ketju näyttäis olevan täynnään idiootteja.
Aloittaja saa todennäköisesti tässä oppitunnin siitä, että laadukasta luovuttajaa ei ilman rahan vaihtoa saa... Eihän elämässä mikään ole ilmaista.
Kelaa, et joku lähtee ajaa sulle spermaa ilmatteeksi matkain päähän "kiitoskaupalla". Missäköhän maailmassa ihmiset elää.

Sellaisen luovuttajan, kenellä ei ole taka- ajatuksia/ omaa agendaa itseään varten saa ainoastaan rahalla.. Ihminen tarvitsee aina jonkin motivaattorin. Näissä asioissa turvallisin ajuri on raha/ maksaminen. Silloin voitte paremmin luottaa siihen, että luovuttaja ei ole tekemässä lasta itselleen, vaan on oikeasti sinua auttamassa.

Äänestä

Vaikka edellinen saarnasi , niin minun aikomus olis auttaa, ja tulla sovittu n paikkaan !

Äänestä

Hei! Olen jo useamman kerran kertonut haluani auttaa lasten saamisesta ja tulisin Kesällä Kouvolaan

Äänestä

Minulle sopisi tällainen järjestely mahdottoman hyvin. Puoliso ei halua lisääntyä ja minä en halua luopua puolisosta. Helpottaisi kovasti omaa oloa, jos tietäisin että edes omat geenit jatkaa tässä maailmassa. Näen, että tällainen järjestely olisi ainoastaan win-win, eikä minulla ole sen osalta vaatimuksia.

Olen siisti, äärimmäisen luotettava ja omaan helpon ja fiksun lapsen geenit. Jos on tällaiselle vielä tarvetta, niin sovitaan vaimon kanssa treffit.

Anonyymi yhteys: [email protected]

Äänestä

Olen aikaisemmin kirjoitellut, ja kesällä tulisin Kouvolaa

Äänestä

Hei vapaa sinkku olen pasi 52v 182/. Olen luotettava, avoin, hellä, romattinen, huumoritajuinen, lemppeä ja fiksu. , keskustelu taitoinen ja otan naisen syliin ja kainaloon. Olen tunteellinen, lemppeä, avoin, otan naisen aina huomioon. 0453499077 Iisalmi

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Minä ja tuleva vaimoni etsimme miestä, joka haluaisi auttaa meitä saamaan lapsen alulle. Haluamme että pysyt täysin anonyyminä meille, jolloin kukaan ei vaadi mitään. Emme laadi sopimuksia, eikä raha vaihda omistajaa. Siemennys tapahtuu joko ruiskulla tai luonnollisesti. Otathan yhteyttä jos asia tuntuu omalta.
Kaikki turha voi jäädä pois tästä aloituksesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu