Joku karma meitä vastustaa

tapaamasta, tunnistan sinut takaapäinkin. Sen verran uniikki olet. Melkein vietimme viikonlopun samassa hotellissa ja tapahtumassa. Minä jouduin oman osallistumiseni perumaan, nyt kadun peruuntumista. - N
561
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Synttärilahja🤣

Äänestä
  • Ai mikä on synttärilahja? Tämä melkein yhteinen seminaari mikä aloituksessa mainittiin vai? Ehkä luet palstaa hieman liikaa ja mitään muuta et sitten luekaan, nimittäin joltain gantastiselta eri provojen yhdistämiseltä taas vaikuttaa.

    Äänestä

  • Ei osunut tämä, en vietä syntymäpäiviä näin alusta vuotta - Ap

    Äänestä

Toveri Kamraat.

Äänestä
  • ?????????

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

tapaamasta, tunnistan sinut takaapäinkin. Sen verran uniikki olet. Melkein vietimme viikonlopun samassa hotellissa ja tapahtumassa. Minä jouduin oman osallistumiseni perumaan, nyt kadun peruuntumista. - N

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu