Skitsofreeni

Oletteko huomanneet miten subitex lisää mielikuvitusta.
4146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En. En ole niin luuseri, että käyttäisin kiellettyjä aineita . Elämä on parasta huumetta. Miksi sekoittaa pää kun selvinpäin on paras olla. Ei tule laskuja eikä krapuloita

Äänestä

Olet väärässä, huumeet juuri antavat elämän.

Äänestä

*Subutex

Äänestä

Paskinta huumetta ikinä. Lopeta ennen ku menee liian pitkälle ja vastaus tohon sun kysymykseen niin en oo ikinä huomannut et subu lisäis mielikuvitusta oli liian kiire nuokkuu ja pää ei sillon toiminut yhtään ku käytti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Oletteko huomanneet miten subitex lisää mielikuvitusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu