Hei! 18 nainen etsii miestä lihotettavaksi
Etsinnässä feedee/feeder suhde
14
2544
Vastaukset
- Anonyymi
Ei kiitos, minä en lähde mukaan pelleilyysi, joka ei ole tältä planeetalta. Toivottavasti et saa huijattua ketään mukaan ihan älyttömään huumoriisi. Joku raja pitää olla kaikella.
- Anonyymi
Jos sua kiinnostaa feeder hommat niin voisi kyllä kiinnostaa!
- Anonyymi
Kukaan terve ei halua itselleen diabetestä tai rasvamaksaa.
- Anonyymi
Pitsaa, hampurilaisia, ranskalaisia, majoneesia, kermaa, kermakakkua, suklaakakkua, suklaata, voisarvia, lihapiirakoita, voisilmäpullia, kerrosjuustoleipiä, friteerattua lihaa ja kanaa, grillimakkaraa, punaviintä, olutta ja sokerilimua.
Minä alan tuohon juttuun, mutta minulla on kolme ehtoa. Ruuat ja juomat on mainittu yllä, ruuan määrä on kiloissa eli ei koskaan alle kolmea kiloa ruokaa päivässä ja viimeisenä ehtona on se, että sinä maksat sekä ruuat että juomat.
Onko meillä diili? - Anonyymi
Täällä olisi kanssa yksi 29v mies aiheesta kiinnostunut (:
- Anonyymi
Olet liian nuori minulle.
- Anonyymi
Olisi mukava tietää mitä kriteerejä sinulla on etsimällesi miehelle, ja että minkälainen sinä itse olet :)
Olen 40 - vuotias hieman pyöreä mies ja suurin fantasiani olisi että nainen lihottaisi minut todella lihavaksi niin että mahani olisi iso ja minulle kasvaisi lihavuudesta johtuvat tissit.
Olisi ihana että nainen syöttäisi minua, tai aina kun olisin syönyt mahan täyteen niin nainen palkitsisi minut seksillä.
Kiva olisi myös mikäli nainen seuraisi painoni nousua, laittaisi minut puntarille, mittaisi mahan kokoa mittanauhalla ja kommentoisi miten hyvin olen lihonut.
Tälläinen olisi todella ihanaa. Valitettavasti en ole sellaista naista tavannut joka tykkäisi lihavasta miehestä tai miehen lihottamisesta,- Anonyymi
Tiesitkö mihin rasvamaksa voi johtaa?Eli sä haluat tulla niin sairaaksi että sä kuolet sitten ja se nainen jää yksin kun olet kuollut.
- Anonyymi
Kasvava mieskaveri olisi kiva.
- Anonyymi
Minä olen jo valmiiksi ihan kauhea läski. Valitse minut. 10 000 kaloria päivässä menee helposti. Soitellaan!
- Anonyymi
Hei kiinnostaisi tuo
- Anonyymi
Kyllä. Kiinnostus on ihan sairaalloista!
- Anonyymi
Joku lihava kaveri vaikka kaljalle Helsingissä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353