Hei! 18 nainen etsii miestä lihotettavaksi
Etsinnässä feedee/feeder suhde
14
2642
Vastaukset
- Anonyymi
Ei kiitos, minä en lähde mukaan pelleilyysi, joka ei ole tältä planeetalta. Toivottavasti et saa huijattua ketään mukaan ihan älyttömään huumoriisi. Joku raja pitää olla kaikella.
- Anonyymi
Jos sua kiinnostaa feeder hommat niin voisi kyllä kiinnostaa!
- Anonyymi
Kukaan terve ei halua itselleen diabetestä tai rasvamaksaa.
- Anonyymi
Pitsaa, hampurilaisia, ranskalaisia, majoneesia, kermaa, kermakakkua, suklaakakkua, suklaata, voisarvia, lihapiirakoita, voisilmäpullia, kerrosjuustoleipiä, friteerattua lihaa ja kanaa, grillimakkaraa, punaviintä, olutta ja sokerilimua.
Minä alan tuohon juttuun, mutta minulla on kolme ehtoa. Ruuat ja juomat on mainittu yllä, ruuan määrä on kiloissa eli ei koskaan alle kolmea kiloa ruokaa päivässä ja viimeisenä ehtona on se, että sinä maksat sekä ruuat että juomat.
Onko meillä diili? - Anonyymi
Täällä olisi kanssa yksi 29v mies aiheesta kiinnostunut (:
- Anonyymi
Olet liian nuori minulle.
- Anonyymi
Olisi mukava tietää mitä kriteerejä sinulla on etsimällesi miehelle, ja että minkälainen sinä itse olet :)
Olen 40 - vuotias hieman pyöreä mies ja suurin fantasiani olisi että nainen lihottaisi minut todella lihavaksi niin että mahani olisi iso ja minulle kasvaisi lihavuudesta johtuvat tissit.
Olisi ihana että nainen syöttäisi minua, tai aina kun olisin syönyt mahan täyteen niin nainen palkitsisi minut seksillä.
Kiva olisi myös mikäli nainen seuraisi painoni nousua, laittaisi minut puntarille, mittaisi mahan kokoa mittanauhalla ja kommentoisi miten hyvin olen lihonut.
Tälläinen olisi todella ihanaa. Valitettavasti en ole sellaista naista tavannut joka tykkäisi lihavasta miehestä tai miehen lihottamisesta,- Anonyymi
Tiesitkö mihin rasvamaksa voi johtaa?Eli sä haluat tulla niin sairaaksi että sä kuolet sitten ja se nainen jää yksin kun olet kuollut.
- Anonyymi
Kasvava mieskaveri olisi kiva.
- Anonyymi
Minä olen jo valmiiksi ihan kauhea läski. Valitse minut. 10 000 kaloria päivässä menee helposti. Soitellaan!
- Anonyymi
Hei kiinnostaisi tuo
- Anonyymi
Kyllä. Kiinnostus on ihan sairaalloista!
- Anonyymi
Joku lihava kaveri vaikka kaljalle Helsingissä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175103Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1012321- 1352008
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481888Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171700"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551276Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu117947Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää50855Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.303831Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24664