jääväni kiinni eräästä teosta.
😦
Pelkään koko ajan
33
1964
Vastaukset
- Anonyymi
Olet jo jäänyt kiinni.
- Anonyymi
Kirjoitin juuri sinulle kyllä sinun se pitäisi ymmärtää 🤭
- Anonyymi
Niin mäki! Mut anteeksi en pyydä ikinä. Mielestäni saan tehdä niitä tekoja silti. Ja muut myös
- Anonyymi
Syvästi sairas luonnehäiriöinen ihminen tekee tietoisesti vääriä tekoja toista kohtaan. Jos rikoksen tunnusmerkit ylittyy, teko on rangaistava ja sovitettava aina. Tämä yhteiskunta ei hyödy millään tavalla pahantekijöistä, jotka eivät tee parannusta. Pahantekijä, joka ei kadu, pyydä anteeksi ja sovita tekojaan, on yhteiskunnalle todelle suuri negatiivinen taakka.
- Anonyymi
Mistä teosta?
- Anonyymi
Rikos ✍🏽
- Anonyymi
Ai se sellainen.. V-asia?
- Anonyymi
Salil eka salil vika
- Anonyymi
Stalkkeri...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Stalkkeri...
Diih
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Diih
Myönnätkin vielä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Diih
Kuinka tyhmänä pidät 🚍📳.
- Anonyymi
Jos se on rikos, toivon, että jäät kiinni. THUMBS UP
Mutta jos et, niin asia näköjään järsii sisintäsi. Joten hyvä niinkin! - Anonyymi
Oli asia mikä tahansa,niin jäät vielä kiinni.
- Anonyymi
Homostelu.
- Anonyymi
No eihän tuossa ole mitään pahaa 🤷🏼♂️
- Anonyymi
Oletko miehen tappanut? Seisooko sulla? Jos et ja seisoo, niin eihän sulla sitten mitään hätää ole.
- Anonyymi
Tarkoitan tällä miespuolista.
- Anonyymi
Varo ettet joudu kenenkään kynsiin
- Anonyymi
Elämäntaparikollisen varoitus
- Anonyymi
Roikkuu vaan ihan ite. Kyllä se siitä.
- Anonyymi
Aviorikos 😠
- Anonyymi
Nam nam rouva on hyvä vaan.
- Anonyymi
Olette jo jääneet
- Anonyymi
Kyllä aikoja sitten koko konkkaronkka 🤣🤣🤣
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä aikoja sitten koko konkkaronkka 🤣🤣🤣
Harjoitus jatkukoon.
No sitten on parasta istua ahterilleen ja käydä hiukan keskustelua ittensä kanssa. Mitä teit, miksi teit, mitä siitä sait, mitä ehkä menetit, kannattiko, oliko oikein muita kohtaan ja ennen kaikkea miksi se asia painaa nyt mieltäsi. Tuota juttutuokiota kun käyt eteenpäin, niin hiljalleen kaikki on selvää, itsellesi, ja silloin asiat muuttuvat.
- Anonyymi
Hanki apua.Et vaikuta terveeltä
- Anonyymi
Anteeksi isä tein syntiä 👿
- Anonyymi
Näin viime yönä unta että olin yhdessä se miehen kanssa.
Hän oli tehnyt jotain pahaa mikä asia kalvoi häntä.
Minä olin hänen kanssaan siitä huolimatta, lähdin hänen mukaansa ja olimme seksuaalisesti kosketuksessa.
Irl hänen aurassaan oli aina jotain vastaavaa, mietin onko hän ehkä stalkannut tai lähennellyt ja siitä on tullut joku juttu. Ei kuitenkaan raiskaus. - Anonyymi
Tunnustamallahan se ratkeaa. https://youtu.be/h_L4Rixya64
- Anonyymi
Ai siitä ruiskusta 👌
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,2075240Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813716SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt663602Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers153528SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun433159Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä1062360SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het412346Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?312194Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan762140Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja922079