Ilon päivä, saadaan pitää voitetut rahat, omakotitalokin palautetaan ja ruosteinen BMW.
On tämä ilon päivä, vouti oikein kiitti hyvästä asiakas-suhteesta, toi kukkia ja kiehautin hänelle kahveet.
Näytti auton takapenkillä olevan iso määrä kukkia ja sillipurkkeja.
Wincapita perinnät päätetään 1.4, eli tänään
8
300
Vastaukset
- Anonyymi
Moktar-Valkulla on Brynolfit ihan kunnolla housuissa ja kuravettä suussa. Ihan jokapäiväiseen tapaan.
- Anonyymi
Juu, äijä vetelee viimeisiään.
Pian kuopassa, luonnollisen poistuman kautta.
- Anonyymi
Älä unta nää!
- Anonyymi
ValkkuMoktarilla on ilon päivä.
Jutut sen kuin heikkenee ja nuasjärvestäkään ei puskajukkeliksena nouse kuin tautinen kiiski. - Anonyymi
Pääsen vihdoin käymään Suomessa, ihan hyvin riitti puoli miljoonaa thaikuissa elämiseen koko tämän ajan. Olisiko jotain uutta sijoitusklubia tiedossa, alkaa olla kaikki valuuttakaupan voittorahat kulutettu.
- Anonyymi
Täällä Suomessa on tällä välin havaittu rahan vahingolliset vaikutukset ihmusluonteelle. Rahan ja kevytmielisyyden liitto on niin uuvuttava että sillä ei kannata enää ( N) provosoida.
Niin antiikkia tuollainen asenne. - Anonyymi
Olipa tuossa typerä kommentti. Valkku?
- Anonyymi
Miksi vastaus sensuroitiin? On kai Suomi 24:ylläpidon tavoite rehellisyyden puolella olevien auttaminen.
Joskus saa vaikutelman etta valehtelua priorisoidaan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan kootut selitykset ketju virallinen
Join vettä - kusin samantien alleni. Otin energiaa -oksensin. Vatsakrampit söi mun kaikki voimat.2762082Miten olette pärjänneet kuumuuden kanssa?
Viime yö oli trooppisen lämmin ja kämpässä kuuma. Heräilin vähän väliä kuumuuden takia vaikka nukuin pelkkä lakana päällä. Täkin heitin jo viime viiko2031877Mara kisoissa ensiapuun
Hoiperteli maaliin ja joutui suoraan ensiapuun. Siis mitä järkeä on rääkätä itseään tuolla tavalla? Mikä tuota naista vaivaa kun pitää päteä vielä tuo1371249Kuka hukkui juhannuksena??
Kuka hukkui Leirintäalueella juhannuksena,? Älä vastaa, että miksi täällä kyselet tai muuta sellaista. Jos tiedät varmaksi vaikka nimikirjaimet, niin6991Edelleen se stalkkaa, ja viettää aikaansa palstalla...
Minua etsien ja himoiten. Ai että, olen todella imarreltu, tavallaan. Ymmärrän himosi mutta voitko lopettaa jo. Häiritset minua sinä senkin pögäle. Y104940No aloititko sä jo suhteen
sen toisen ihailijasi kanssa? Sen jonka kanssa sulla oli jotain vispiläkauppaa? Olenko jo unohdettu ja tarpeeton?127871- 80797
- 332741