Vapaaottelu sm 2010

Muistaako kukaan kuka pissi housuunsa vapaaottelu matsin aikana vuonna 2010?
Teemu tästä kuutamolla- ohjelmassa kertoi
11372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sama pissanhaistelija kyselee tätä joka foorumilla. Tainnut saada kuokkaan kaverilta ja jäänyt selkärangatonta kaivertamaan. Ketään ei kiinnosta pikku lirut sinne tai tänne. On sitä tullut pierujakin varren kanssa ja mitä sitten! ”Se la vii” eli ihan kuin olisin elänyt tämän hetken ennenkin. t. nykäsen, jos nähdään.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Muistaako kukaan kuka pissi housuunsa vapaaottelu matsin aikana vuonna 2010?
Teemu tästä kuutamolla- ohjelmassa kertoi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu