Kiinnostaa Islam vaille että tarkoitus kääntyä muslimiksi.
Voisin elää samanlaista muslimi elämää muiden muslimien kanssa ja tehdä samanlaisia asioita kuin hekin.
Voisin elää kuukauden sellaista kuviota.
Islam on mielenkiintoinen uskonto.
Itsekseni opiskelin arabian kielen aakkosia ja se tuntui vapauttavalta tietää.
Voisin elää samanlaista muslimi elämää muiden muslimien kanssa ja tehdä samanlaisia asioita kuin hekin.
Voisin elää kuukauden sellaista kuviota.
Islam on mielenkiintoinen uskonto.
Itsekseni opiskelin arabian kielen aakkosia ja se tuntui vapauttavalta tietää.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Kuvittelen olevani kuuluisa TV streptokokki, joka vaihtaa muslimi kokemusta juutalaiseksi uskontokunnan kokemuksesi.
Kuukausi juutalaisena Israelissa elämässä ääriortodoksin intohimoista elämää.
Kaikissa uskonoisa on höpöä aina ja hallitaa mukana, mutta islami on käikein pahin valtausja tuhous mekanismi ihmisen elämälle ja ympäristölleen.
Joka islamiin erehtyy pitää tajuta tämän verinen menneisyys, mikä ei tulevassakaan tule muuttumaan.
Joka islamiin tarttuu se siihen hukkuu, siitä uskonnosta ei löydy yhtään mitään hyvää sanottavaa..
Kyllä ja toiset näistä sitten pitävätkin huolen jos islamin meinaa jättää, sitten se tosi vasta paljastuukin viimeistään.
Nämä on otettu suomeen sivistymään sas nähä miten tajuavat järkeistyä ihmisiksi.
Islam on täysin pakoa todellisuudesta julmuuksin vielä, miksi mukas pakenevat itse luomistaan kaaoksista ja samaa kaaostaan vielä vetäen pedässään vaatin suomenkin sen hyväksymään näiten luoman täyden kaaoksen.
Hetkenpäästä näillä on essänne vain kaksi vaihtoehtoa.
Ilmeisesti näitä 3000 laitonta lailistetaan, jota voivat vaatia suomea muutetavaksi tyyleileen sopivaksi.
Se pitää olle kivi mitä kierretään ja kumarretaan hartauksia höpisten.
Hanki mieluummin elämä.
tosi mielenkiintoisaa elämää elävät suomessa telkkarissa näytetään muslimin kotia niin meidän verorahoilla kalustettu todella kalliisti ei suomalainen viitsi edes pyytää ahneita paskoja ovat kun loisivat vaan tai tekevät kituisia pizzoja luulevat että arvostus nousee pizzojen mukana
Joo ja huivi niin tiukasti pääs jot pää aivan punoittaa.
Ja vielä noista eväistä, en koskaan satu - saattaapi olla mitäs vai, en misään muodois.