www.hamppu.net/forum

Huomatkaa lukea se etusivu tarkkaan ja painakaa oikeaa näppäintä siinä, jotta pääsette forumille...
2483
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ai sinnekin tarvitaan lisää teinejä ja muita trolleja??

Äänestä

ei sinne kyllä mitään trolleja kaivata.. ei tällä foorumilla taida muuta ollakaan mitä noista jutuista oon kattellu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


liittykää mukaan keskustelu... kirjoitti:

Huomatkaa lukea se etusivu tarkkaan ja painakaa oikeaa näppäintä siinä, jotta pääsette forumille...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu