Ajattelin koittaa Firefoxia ton IE:n tilalle.
Päivittääkö koneeni edelleen automaattisesti itsensä, eli lataa päivitykset automaattisesti.
toimiiko msn ja aukeeko kaikki sivut niinkun tähänkin asti.onko mitään haittoja verrattuna IE:hen, hyödyistä paljon olen kuullutkin.
eli vähän vastauksia niin päästään vaihtaan selainta tosin hyvin tää IE on toiminut, mutta eihän tätä voi kehua jos ei oo muuta koittanut.
selaimen vaihto
2
225
Vastaukset
- *minä*
Päivittääkö koneeni edelleen automaattisesti itsensä, eli lataa päivitykset automaattisesti?
Kyllä, koska koneesi käyttää siihen IE:tä.
Toimiiko msn ja aukeeko kaikki sivut niinkuin tähänkin asti?
Kyllä itselläni ainakin toimii, ja kaikki sivutkin aukeavat.
Onko mitään haittoja verrattuna IE:hen? Hyödyistä paljon olen kuullutkin.
Jos on, niin en ainakaan tiedä niitä.Onko mitään haittoja verrattuna IE:hen? Hyödyistä paljon olen kuullutkin.
Jos on, niin en ainakaan tiedä niitä.
On joitakin webbisivuja, jotka eivät näytä hyvältä tai toimi oikein Firefoxilla. Tämä on sivun, ei selaimen vika, sillä niillä sivuilla käytetään vain IE:n ymmärtämiä, standardien ulkopuolisia temppuja. Onneksi näitä on koko ajan vähemmän. Nykyään tuo S24:n chattikin näyttäisi toimivan Firefoxilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad671242- 42911
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että338709- 51661
- 112659
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116646- 51638
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38605- 76592
- 56574