Ihastuin suhun vahingossa mies. Hiton heikkona hetkenä. Se ihastus kesti luvattoman kauan. Vetovoima meidän välillä sai mut melkein pyörtymään, kun jouduin tulemaan lähellesi. Sä kuitenkin työnsit mut pois ja se sattui. Nyt mä olen pääsemässä susta yli. En mä enää häiritse, mut sun täytyy luvata nyt, että annat mun mennä.
Anna mun mennä
9
881
Vastaukset
- Anonyymi
Ihan kuin kynästäni.
- I- Anonyymi
Tai mun kynästä. En mä kyllä siitä tuu toivon mukaan ilmoittamaan jos yli sattuisi pääsemään. Nyt vaan koitan kaikkea muuta, elän elämääni.
- Anonyymi
Mene jo....
- Anonyymi
Minä en kyllä lupaa mitään erään suhteen :)
- Anonyymi
Miehenä voin sanoa, et tuntenut joskus samoin ja huonosti kävi lopuksi. Usko hyvään voi olla pitkässä juoksussa huonoa. Siksi puhuminen paljon parempi vaihtoehto, jos kokee toisen itselleen tärkeäksi, en suosittele roikkumista vain ajatuksien mielikuvissa.
- Anonyymi
Olen onnellinen puolestasi. Ja rakas, onnea matkaan, sinä ansaitset kultaa! M
- Anonyymi
Kuinka sä voit hyljätä mut?
- Anonyymi
Tuolla päätökselläsi ajattelet vain itseäsi. Mies on lääpällään sinuun ja sinä puhut heikosta hetkestäsi ja jättämisestä. Oletko blondi, se selittäis asian?
- Anonyymi
Pitää antaa mennä, jos tahtoo... 😥
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää362161Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten642002Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211930HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363871663Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031631Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241464Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821082Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 73895
- 27889