Ihastuin suhun vahingossa mies. Hiton heikkona hetkenä. Se ihastus kesti luvattoman kauan. Vetovoima meidän välillä sai mut melkein pyörtymään, kun jouduin tulemaan lähellesi. Sä kuitenkin työnsit mut pois ja se sattui. Nyt mä olen pääsemässä susta yli. En mä enää häiritse, mut sun täytyy luvata nyt, että annat mun mennä.
Anna mun mennä
9
906
Vastaukset
- Anonyymi
Ihan kuin kynästäni.
- I- Anonyymi
Tai mun kynästä. En mä kyllä siitä tuu toivon mukaan ilmoittamaan jos yli sattuisi pääsemään. Nyt vaan koitan kaikkea muuta, elän elämääni.
- Anonyymi
Mene jo....
- Anonyymi
Minä en kyllä lupaa mitään erään suhteen :)
- Anonyymi
Miehenä voin sanoa, et tuntenut joskus samoin ja huonosti kävi lopuksi. Usko hyvään voi olla pitkässä juoksussa huonoa. Siksi puhuminen paljon parempi vaihtoehto, jos kokee toisen itselleen tärkeäksi, en suosittele roikkumista vain ajatuksien mielikuvissa.
- Anonyymi
Olen onnellinen puolestasi. Ja rakas, onnea matkaan, sinä ansaitset kultaa! M
- Anonyymi
Kuinka sä voit hyljätä mut?
- Anonyymi
Tuolla päätökselläsi ajattelet vain itseäsi. Mies on lääpällään sinuun ja sinä puhut heikosta hetkestäsi ja jättämisestä. Oletko blondi, se selittäis asian?
- Anonyymi
Pitää antaa mennä, jos tahtoo... 😥
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
VVM Riikka Purra ministerin asemassaan valehteli ja rikkoi perustuslakia.
Valtiovarainministeri Riikka Purra (PS) kiisti Ylen ykkösaamussa luvanneensa ennen vaaleja, ettei pienituloisilta leikat549714Purra ennen vaaleja: "pienituloisten etuuksista leikkaaminen ei meille käy"
"...perussuomalaisten ero muun muassa kokoomukseen, joka haluaa leikata pienituloisten etuuksista, se ei meille käy."453631Ammattiliittojen jäsenmaksut valtion maksettavaksi
Ammattiliitot neuvottelvat jäsenilleen paremmat palkat, jotka lisäävät valtio verotuloja. Tästä syystä valton tulee maks333163Toksinen persuvasemmisto
Kun toksiset ihmiset eivät kykene hallitsemaan sinua, saamaan sinua näkemään asiat niin kuin he haluaa, toimimaan niin k212813Rikkaiden ja yritysten veroaleen ei ole varaa
Ei pieni Suomi pysty elättämään vanhenevaa väestöä nykyisellä veroasteella. Ainakin 5-prosenttiyksikköä pitää kokonaisve212390Riikka Purra: Autoilu tulee Suomen valtiolle pyöräilyä edullisemmaksi! Siksi pyöräetu poistettiin!
🐸🐸🐸🐸🐸 Perussuomalaisten trollitehdas kiukkuaa kun Riikka Purra päästi taas sammakoita suustaan että autoilu tulee S3621931"Minua ei kiinnosta opiskelu eikä töissä käyminen"
Voiko lausunnosta päätellä lainkaan mikä puolue saattaisi ajaa tuollaisen kansalaisen elämäntavan mahdollistamista? htt491560Tikkunenällä on kovat luulot itsestään
Mut ei tarjottavana muuta kuin katkeruutta, ilkeyttä ja ilkeä luonne hyih.. oikea miesten nielijä Onneksi kaivatullani131333- 1021323
Huomentaaaa
Hyvää huomenta.... Tiiätkö kuinka vaikeata susta on ottaa mitään selvää ja ymmärtää yhtään mitään? Mukavaa päivää... sil281318