Rakas Cherrykirsikka!

Ihanaa , että oot taas mukana kuvioissa, kaltaistasi valontuojaa onkin kaivattu..........xxx
Mutta näkisitkö vaihdanko työpaikkaa tänävuonna? Olisi yksi aika huippuhomma , joka oisi, kuin tehty mulle, mutta yksi vaatimus siinä multa puuttuuu, mut kompensoin sen muuten.
Näetkö kantsiiko hakee ja pääsisinkö siihen? Toivoisin kovasti.
Kerro vaan julmatkin uutiset, kestän kyllä . Mitä muuta mulle kesäksi? Ja miten mun oma" bisnes ", lähteekö hyvin?
Kiitoksin tuhansin.......xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxL^^
7587
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

voi lähettää sinullekin arkkienkeleitä...
ettekö tajua että c&c on höpsähtäneitä tyyppejä jotka ihan oikeasti uskovat osaavansa ennustaa, mutta, että te USKOTTE heitä.... Huoh

Äänestä
  • kyllä ihan meittin välinen asia , eikä soisi siittä kenenkään asiaan paneutumattoman suuttuvan....................L^^

    Äänestä

....ehtisitkö? asiallani oisi jo pikkase kiirus......xxxxxxxxxxL^^

Äänestä
  • itsestään pellen...

    Äänestä

  • on tehnyt kirjoitti:

    itsestään pellen...

    ...ei oo tarvista yrittää olla maailman tai eees tän palstan viisain ja parhain ihminen. Pelle käy mulle ok.
    Mut miten saisin Cherrykän vastaan ????

    Äänestä

Hei ja anteeksi että jouduit odottamaan :(.. Mulla on valitettavan vähän aikaa ja rauhaa vastailla täällä, en halua vain huitaista vaan tosiaan keskittyä jokaiseen erikseen :) Ja kiitos kauniista ja kannustavista sanoistasi taas, jaksat aina pitää mun (ja muittenkin) puolia :) :)

Niin, muutoksen positiivisia tuulia on tosiaankin ilmassa, sanoisin että mahdollisuudet saada tuo uusi työpaikka ovat noin 75-prosenttisesti sinun puolellasi - se 25 % on sitten se yksi mutka kantona kaskessa. Mutta anna ihmeessä palaa, sillä varmasti jäät harmittelemaan jollet edes yritä!

Oma bisneksesi näyttäisi kyllä vähän takkuilevan, ainakin aluksi käynnistymisvaikeuksia - mutta hiljaa hyvä tulee, anna sen kehkeytyä rauhassa siinä sivussa.. Kesällä on jotain muutoksia luvassa asumisessasi, joko vaihdat asuntoa tai sitten hankit kotiisi jotain uutta, joka muuttaa sen ilmettä ratkaisevasti.

Tämmöisiä tällä kertaa - hyvää jatkoa lortsulle, pidetään me vaan päät pystyssä ja enkelienergiaa yllä kaikesta huolimatta :)!!

Äänestä
  • xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxL^^

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lorimar kirjoitti:

Ihanaa , että oot taas mukana kuvioissa, kaltaistasi valontuojaa onkin kaivattu..........xxx
Mutta näkisitkö vaihdanko työpaikkaa tänävuonna? Olisi yksi aika huippuhomma , joka oisi, kuin tehty mulle, mutta yksi vaatimus siinä multa puuttuuu, mut kompensoin sen muuten.
Näetkö kantsiiko hakee ja pääsisinkö siihen? Toivoisin kovasti.
Kerro vaan julmatkin uutiset, kestän kyllä . Mitä muuta mulle kesäksi? Ja miten mun oma" bisnes ", lähteekö hyvin?
Kiitoksin tuhansin.......xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxL^^

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu