Ei duunia, ei rahaa, edelliset kolme meni jo vuosia sitten dokaamisen takia
Käsi vain käy 14-tuumaisen ruudun edessä kohta sekin pimahtaa kun on 9 vuotta vanha
Kiljumuki tyhjenee. Käytän kurkkupurkkia kun oikea muovimuki menirikkikun kanssapulsu istui kännissä päälle
Asd
Mis mun duuni on
2
193
Vastaukset
- Anonyymi
Vaimo lähti, asunto, ja säätiön natsivartijat ei anna keittää kiljua.
Jotkut uhkailee päivittäin. Työnteolla.
"Kyllä sinä Asd lähdet nyt 6 päivää viikossa jakamaan ilmaisjakelulehtiä"
Minusta ei ole mihinkään fyysisiin töihin, koska älykkäät aivoni ovat painottuneet enemmän ns. henkiselle puolelle. Kirjailijanakaan en ole vielä lyönyt itseäni läpi, sillä kustantajat eivät ymmärrä älykkyyttäni.
Perze myy kuitenkin Hietsussa vielä ihan hyvin, vaikka se aika karvainen onkin.
Juuri sain 300 e kun olin menestyvien bisnesukkomiesten kusi - ja spermaviemärinä heidän mökillään. Mutta se on aika rankkaa.
Onko tuo ns. oikea työnteko vaihtoehto? Mutta mitä töitä, kun täytyisi olla henkistä, korkean tason hommaa eikä mitään pascaduuneja, jotka sopivat alemman tason litra-aivoille?
Asd - Anonyymi
Koskas tulet työhaastatteluun?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1353756Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3352915Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81815Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51568Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41059Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar37843- 60815
- 44734
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22678- 54655