Ei duunia, ei rahaa, edelliset kolme meni jo vuosia sitten dokaamisen takia
Käsi vain käy 14-tuumaisen ruudun edessä kohta sekin pimahtaa kun on 9 vuotta vanha
Kiljumuki tyhjenee. Käytän kurkkupurkkia kun oikea muovimuki menirikkikun kanssapulsu istui kännissä päälle
Asd
Mis mun duuni on
2
339
Vastaukset 2
- Anonyymi
Vaimo lähti, asunto, ja säätiön natsivartijat ei anna keittää kiljua.
Jotkut uhkailee päivittäin. Työnteolla.
"Kyllä sinä Asd lähdet nyt 6 päivää viikossa jakamaan ilmaisjakelulehtiä"
Minusta ei ole mihinkään fyysisiin töihin, koska älykkäät aivoni ovat painottuneet enemmän ns. henkiselle puolelle. Kirjailijanakaan en ole vielä lyönyt itseäni läpi, sillä kustantajat eivät ymmärrä älykkyyttäni.
Perze myy kuitenkin Hietsussa vielä ihan hyvin, vaikka se aika karvainen onkin.
Juuri sain 300 e kun olin menestyvien bisnesukkomiesten kusi - ja spermaviemärinä heidän mökillään. Mutta se on aika rankkaa.
Onko tuo ns. oikea työnteko vaihtoehto? Mutta mitä töitä, kun täytyisi olla henkistä, korkean tason hommaa eikä mitään pascaduuneja, jotka sopivat alemman tason litra-aivoille?
Asd - Anonyymi
Koskas tulet työhaastatteluun?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791339
- 851236
- 96977
- 48833
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40723Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44498Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla
Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu33475